nisam ni ja mislio na prepisivanje nago da se stavi pod reference, ono neki ipak nekuze englaski ako zele nesto drugo sazant sto nije na toj stranici. dobro neki nekuze ni srpski jer nezele, al mislim da takvih nema ovdje.4ndY je napisao/la:Ne znam zašto ste zapeli toliko za prepisivanje... bolje proširite ovaj članak:
http://wiki.open.hr/index.php/Naredbena_linija_u_Linuxu
HOW (HrOpenWiki) - pitanja, prijedlozi, pomoć
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Imamo problem na Wiki stranicama.
Naime nitko ne može uređivati ništa, jer prilikom pokušaja dolazi do ove greške:
Tako je izgleda na svim accountima.
Ima li koga sa iskustvom oko ovakvih Wiki problema, pa da to rješimo...
Naime nitko ne može uređivati ništa, jer prilikom pokušaja dolazi do ove greške:
Naravno pokušaj odjave i ponovne prijave ne rješava problem.Ispričavamo se! Nismo mogli obraditi vašu izmjenu zbog gubitka podataka o prijavi. Molimo pokušajte ponovno. Ako i dalje ne bude radilo, pokušajte se odjaviti i ponovno prijaviti.
Tako je izgleda na svim accountima.
Ima li koga sa iskustvom oko ovakvih Wiki problema, pa da to rješimo...
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Meni radi OK 
EDIT: ne radi, tek sad sam pokušao nešto editirati, mislio sam da je do logina problem.
EDIT: ne radi, tek sad sam pokušao nešto editirati, mislio sam da je do logina problem.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
pa na osnovu toga cemo tesko nesto rjesiti, treba pogledati logove aplikacije, baze..
mozda je pukla tablica sa login podacima i aplikacija ne moze nista povuci iz nje..
mislim, nagadjam..
da li vam je hostng provider dao neki ssh na tu kantu?
mozda je pukla tablica sa login podacima i aplikacija ne moze nista povuci iz nje..
mislim, nagadjam..
da li vam je hostng provider dao neki ssh na tu kantu?
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
ma je. imam ja gore ssh pristup, ali ne znam kaj mrdati po wikiju...glaskoncILLa je napisao/la:pa na osnovu toga cemo tesko nesto rjesiti, treba pogledati logove aplikacije, baze..
mozda je pukla tablica sa login podacima i aplikacija ne moze nista povuci iz nje..
mislim, nagadjam..
da li vam je hostng provider dao neki ssh na tu kantu?
da je poruka o grešci na engleskom, googlao bih, ali ovako ne ispada ništa van....
spomenut ću ovo i adminu servera.....
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
napravi tail -f loga za php i mysql ( ili u sto vec trpa) i onda se probaj ulogirati, trebalo bi nesto pokazati.
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
wiki.open.hr-u se više nemože pristupiti, bar sada (14.8. navečer)
čekam na odgovor admina tamo, očito su neki problemi u pitanju.
BTW disk /var im je potpuno pun, tako da je moguće da su problemi nastupili i zbog toga...
čekam na odgovor admina tamo, očito su neki problemi u pitanju.
BTW disk /var im je potpuno pun, tako da je moguće da su problemi nastupili i zbog toga...
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
#@€¥%}§¤ ! ! !Grof je napisao/la:wiki.open.hr-u se više nemože pristupiti, bar sada (14.8. navečer)
čekam na odgovor admina tamo, očito su neki problemi u pitanju.
BTW disk /var im je potpuno pun, tako da je moguće da su problemi nastupili i zbog toga...
Nadam se da će se to uspjeti riješiti.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Sada sve radi.
Prijavio sam se bez problema.
Editiranje isto radi.
Prijavio sam se bez problema.
Editiranje isto radi.
Re: OpenWiki - pitanja, prijedlozi, pomoć
Da, jer je admin očistio /var ....
glavno da se može raditi dalje....
poz.
glavno da se može raditi dalje....
poz.