kao sto sam spomenuo u nekom od postova negdje , instalirao sam jednoj djevojci pored sedmice i mint , dvojica muskih koji su bili potencijalni korisnici su odustali (prvi istoga dana a drugi nakon prvog dana
cura se jos drzi ali desava se jedan cudan problem kod nje.
dakle ima dual boot windows seven i linux mint , koristi ih podjednako ali radi posla vise je na windowsima (linux je fenomenalan-njene rjeci
e sad , prije 10-ak dana dosla je do mene da joj ne rade windowsi i ja upalim laptop kad ono cuje se kako se dizu windowsi ali
sinoc dobijem poruku od nje.opet ista stvar.e sad , moje pitanje je , da li je mozda neki problem u dual bootu ili nema nikakve veze sa mintom?