Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.
Moderator/ica: Moderatori/ce
NELE86
Postovi: 753 Pridružen/a: 04 srp 2008, 23:54
Spol: M
Post
Postao/la NELE86 » 06 ožu 2010, 19:26
ipernar je napisao/la: sram vas bilo, ja sam mislio da ste svi vi nerdovi koje ne zanimaju takve stvari...
Cujte ovo hahahaah
ipernar
Postovi: 468 Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:
Post
Postao/la ipernar » 07 ožu 2010, 21:49
Jučer sam imao double-kill!!! haha
Killao sam dva WIndows laptopa
i preveo ih na zna se već što...
Jedan frend treba Office zbog faksa pa sam mu stavio virtualku, a ovaj drugi (buraz njegov) je dobio 'samo' Mint 8.
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631 Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:
Post
Postao/la iv@n » 07 ožu 2010, 22:08
ipernar je napisao/la: Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Samo polako
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 07 ožu 2010, 22:45
ipernar je napisao/la:
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta
ziko
Postovi: 773 Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
Spol: M
OS: ovisi o danu u tjednu...
Lokacija: Lošinj - Ljubljana...
Post
Postao/la ziko » 08 ožu 2010, 07:28
Grof je napisao/la: ipernar je napisao/la:
Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta
cek samo da MS posalje svoje agente
bit ce za novi film snimit
Software is like sex... it's better when it's free
(Linus Torvalds quote)
ipernar
Postovi: 468 Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:
Post
Postao/la ipernar » 08 ožu 2010, 23:11
Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!
Javim vam kak bu bilo
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
zole052
Postovi: 9952 Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka
Post
Postao/la zole052 » 08 ožu 2010, 23:15
ipernar je napisao/la: Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!
Javim vam kak bu bilo
nemogu vjerovati...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
glaskoncILLa
Postovi: 5678 Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Post
Postao/la glaskoncILLa » 08 ožu 2010, 23:16
ni ja..
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 08 ožu 2010, 23:18
E, ovo je sad nevjerojatno!
Svaka čast!
Skidam kapu!
Gogy
Postovi: 683 Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
Lokacija: Pula
Kontakt:
Post
Postao/la Gogy » 08 ožu 2010, 23:22
Hahaha... pa ovak' šta nisam nigdje vidio. Svaka čast majstore!