Svjedočanstva

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
NELE86
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 srp 2008, 23:54
Spol: M

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la NELE86 »

ipernar je napisao/la:sram vas bilo, ja sam mislio da ste svi vi nerdovi koje ne zanimaju takve stvari... ;)

Cujte ovo hahahaah ruga_se rofl
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

Jučer sam imao double-kill!!! haha

Killao sam dva WIndows laptopa :D i preveo ih na zna se već što...

Jedan frend treba Office zbog faksa pa sam mu stavio virtualku, a ovaj drugi (buraz njegov) je dobio 'samo' Mint 8.

Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la iv@n »

ipernar je napisao/la:Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Samo polako :mrgreen:
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Grof »

ipernar je napisao/la: Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta :D
Avatar
ziko
Postovi: 773
Pridružen/a: 12 vel 2009, 12:12
Spol: M
OS: ovisi o danu u tjednu...
Lokacija: Lošinj - Ljubljana...

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ziko »

Grof je napisao/la:
ipernar je napisao/la: Ima još puno posla za obavit i još mnogo ljudi treba izbaviti od kontrole jedne moćne i nametljive korporacije.
Znaš... dođeš mi kao Morpheus iz Matrixa koji vadi ljude iz umjetnog svijeta :D
cek samo da MS posalje svoje agente :?
bit ce za novi film snimit :lol:
Software is like sex... it's better when it's free :D (Linus Torvalds quote)
:snoozer:
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la ipernar »

Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!

Javim vam kak bu bilo :)
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la zole052 »

ipernar je napisao/la:Zove me danas čovjek neki i pita jeste li vi ipernar... ja velim da jesam, veli on da živi u sesvetama i dolazi sutra u špansko da mu Linux stavim... loooooool!!!

Javim vam kak bu bilo :)
:lol: nemogu vjerovati...
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la glaskoncILLa »

ni ja.. :D
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

E, ovo je sad nevjerojatno!
Svaka čast!
Skidam kapu!
Avatar
Gogy
Postovi: 683
Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Gogy »

Hahaha... pa ovak' šta nisam nigdje vidio. Svaka čast majstore!
Odgovori