Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.
Moderator/ica: Moderatori/ce
fridrik
Postovi: 266 Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba
Post
Postao/la fridrik » 11 lip 2008, 21:40
Opet ja!
Kad će proraditi link na početnu stranicu?
Npr. onaj pingvin na vrhu mi se čini najintuitivnijim,a bome i najergonomičnijim za to!
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 13 lip 2008, 19:50
Sad kada se kliken na Početna , umjesto da se vratio na početak foruma - ode se u portal. Malo iritira....
tuxi
Postovi: 889 Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64
Post
Postao/la tuxi » 13 lip 2008, 23:38
Di je problem
Zašto vas ne sluša
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
csx
Post
Postao/la csx » 13 lip 2008, 23:48
Grof je napisao/la: Sad kada se kliken na Početna , umjesto da se vratio na početak foruma - ode se u portal. Malo iritira....
+1
Suko
Site Admin
Postovi: 16079 Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Post
Postao/la Suko » 14 lip 2008, 07:12
Grof je napisao/la: Sad kada se kliken na Početna , umjesto da se vratio na početak foruma - ode se u portal. Malo iritira....
Istina
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631 Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:
Post
Postao/la iv@n » 14 lip 2008, 10:06
Work in progress. Čekam na jednom drugom forumu rješenje problema, stoga molim strpljenje.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
tuxi
Postovi: 889 Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64
Post
Postao/la tuxi » 14 lip 2008, 12:33
S moje strane ce biti
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
fridrik
Postovi: 266 Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba
Post
Postao/la fridrik » 14 lip 2008, 17:17
Djelomično sam zadovoljan rješenjem!
Što se mene tiće; i mene iritira kad se na forumu klikne na "Početna" pa dođeš na portal, a pingvin može ostati, tako sam i očekivao da bi moglo biti. Slikica pingvina na vrhu kao link na portal! Mislio sam na tu početnu stranicu kad sam postavljao pitanje. Dakle, portal!
Ispričavam se na nedovoljnoj preciznosti ...
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631 Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:
Post
Postao/la iv@n » 14 lip 2008, 18:57
Ma sve ok, razumio sam te ja iz prve, samo je bilo problema oko postavljanja. Sada radi.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Grof
Site Admin
Postovi: 9954 Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb
Post
Postao/la Grof » 14 lip 2008, 19:30
Ahhh, hvala....