Link na početnu stranicu 2. dio

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
tuxi
Postovi: 889
Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la tuxi »

Da. Sad je sve kako treba :)
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Avatar
DoDo
Postovi: 1559
Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
Spol: M
OS: GNOME 3
Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la DoDo »

Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
:mrgreen: Smile! It makes people wonder what you're thinking about... :mrgreen:
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
Avatar
fridrik
Postovi: 266
Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
Spol: M
OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
Lokacija: okolica Zagreba

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la fridrik »

Odlično ! :)

Sad je puno elegantnije biti na ovim stranicama ...
Avatar
tuxi
Postovi: 889
Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la tuxi »

DoDo je napisao/la:Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
Dobra ideja, meni se dopada. Onda pitanje za admine, može se nekak to riješit?
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Avatar
Sokac
Site Admin
Postovi: 1120
Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
Spol: M
OS: Archlinux
Lokacija: San Francisco
Kontakt:

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la Sokac »

može se staviti i budem ako ne danas, sutra
Avatar
tuxi
Postovi: 889
Pridružen/a: 01 lip 2008, 17:41
Spol: M
OS: Ubuntu 10.04 LTS x64

Re: Link na početnu stranicu 2. dio

Post Postao/la tuxi »

Okej, biće super to.
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
Zaključano