Kako izgleda vaš desktop

Vijesti, rasprave, pitanja i savjeti o grafičkim okruženjima te upraviteljima prozora.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

imamo mi i threed za conky
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... ilit=conky

@soul zanimljiva teta
Avatar
keyboard_kant
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Spol: Ž
OS: pardus/win7
Lokacija: toolshed.
Kontakt:

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la keyboard_kant »

http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png


zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti :D
who are you to wave your finger?
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

keyboard_kant je napisao/la:http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png


zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti :D
zanimljiv desktop :D

izgleda da ja neću jedno vrijeme nijedan postaviti. ubil x :( szubi szubi :nee
Avatar
keyboard_kant
Postovi: 132
Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
Spol: Ž
OS: pardus/win7
Lokacija: toolshed.
Kontakt:

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la keyboard_kant »

tnx ^^ ovo je tek prvi try..
who are you to wave your finger?
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

uvjeren sam da drugi bude jos bolji
Avatar
zagortenay
Postovi: 680
Pridružen/a: 04 pro 2010, 14:04
OS: Guess!

Evo jedna dobra icona za program shutter!!!

Post Postao/la zagortenay »

slika

Uploaded with ImageShack.us
No pain,no pain!
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

niti 10 minuta nakon instalacije

slika
Avatar
maki
Postovi: 42
Pridružen/a: 05 ruj 2010, 12:14
OS: Mint 17.2

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la maki »

Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

slika

slika
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

slika
:mrgreen:
Odgovori