Kako izgleda vaš desktop

Vijesti, rasprave, pitanja i savjeti o grafičkim okruženjima te upraviteljima prozora.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Hugo
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Spol: M
OS: Linux
Lokacija: Đubrovnik
Kontakt:

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Hugo »

odin je napisao/la:slika
:mrgreen:
Haha! Dobar desktop! Jesi to ti pekao? :mrgreen:

EDIT: Daj wallpaper.. :D
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
Hugo
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Spol: M
OS: Linux
Lokacija: Đubrovnik
Kontakt:

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Hugo »

odin je napisao/la:http://img820.imageshack.us/img820/3244/wallpaper120265.jpg
tenkju :) meri krismas end a hepi nju jir.. :)
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

ju velkom! inače ovaj wall ima 2 imena.
1. televizor
2. hobotnica na zagorski
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

slika
zoka701
Postovi: 21
Pridružen/a: 20 lip 2010, 11:06
Spol: M
OS: Mint 10 LMDE
Lokacija: Novi Grad (RS/BiH)

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la zoka701 »

MINT 9 LMDE
Privitak/ci
Screenshot.jpg
(146.33 KiB) Preuzeto 1 put.
Lutherus

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Lutherus »

ko kaže da se na linuxu nemože dobiti BSOD???
slika
Avatar
zagortenay
Postovi: 680
Pridružen/a: 04 pro 2010, 14:04
OS: Guess!

Valja li ovaj?

Post Postao/la zagortenay »

slika

Uploaded with ImageShack.us
No pain,no pain!
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Kako izgleda vaš desktop

Post Postao/la Suko »

Najs :)
Avatar
Dangerous Lickz
Postovi: 143
Pridružen/a: 21 srp 2010, 10:08
Spol: M
OS: Debian, Win XP
Lokacija: Donji Andrijevci
Kontakt:

Re: Valja li ovaj?

Post Postao/la Dangerous Lickz »

zagortenay je napisao/la:slika

Uploaded with ImageShack.us
Jednostavno, sa super dockom i wallom - jednom riječju odlično ;)
기분이 무료로 사용 리눅스 :thumbs
Linux korisnik broj 518617!
Odgovori