GNOME 3.0

Teme vezane za GNOME grafičko okruženje.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
iForce
Postovi: 960
Pridružen/a: 02 stu 2010, 15:14
Spol: M
OS: Android 14

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la iForce »

Evo baš sam to napravio pa nije uopće htio startati....
Fallback mode nije instaliran... :shock:

Console i
sudo apt-get install gnome-session-fallback

I uspio sam se prijaviti...
Ali fallback mi izgleda kao da je od Ubuntu 2.32 a ne ovaj od Gnome 3.. :shock:
Čak i verzija stoji da je 2.32..
Dropbox, jednostavno možete otvoriti račun i besplatno dobijete 2 GB http://db.tt/OioEmCb Ukoliko prilikom registracije koristite navedeni link oboje dobijemo 500 MB gratis.
Avatar
sumski
Moderator
Postovi: 1779
Pridružen/a: 10 ruj 2010, 11:20
Spol: M
OS: openSUSE Factory KDE

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la sumski »

e to ti ne bi znal, koristil sam GNOME 3 samo na Fedori i Archu...
Listen, I gotta fight the lion. That's what that guy Scott's all about. I know. I've studied him already.
bajro17
Postovi: 91
Pridružen/a: 08 lip 2011, 15:47
Spol: M
OS: Linux Backtrack 5 KDE
Lokacija: BIH, Tomislavgrad

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la bajro17 »

zanima me, imam Fedoru 15 gnome 3 naravno, moze li se ikako ovaj gnome 3 da updejtuje na gnome 3.1 ili 3.2
Avatar
Kova
Postovi: 321
Pridružen/a: 12 stu 2008, 21:25
Spol: M
OS: Arch GNU/Linux

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la Kova »

bajro17 je napisao/la:zanima me, imam Fedoru 15 gnome 3 naravno, moze li se ikako ovaj gnome 3 da updejtuje na gnome 3.1 ili 3.2
koliko ja znam ne, ali mozes isprobati gnome 3.1.x ako skines fedoru 16 nightly, stavi je na usb i bootaj ako te zanima :D
Avatar
Hugo
Postovi: 2451
Pridružen/a: 28 vel 2010, 18:13
Spol: M
OS: Linux
Lokacija: Đubrovnik
Kontakt:

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la Hugo »

GNOME shell now handles removable storage media

http://www.h-online.com/open/news/item/ ... 89052.html
One definition of the word mean is "small." Mean people live small, think small, and feel small—the smaller, the meaner.
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: GNOME 3.0

Post Postao/la zole052 »

GNOME 3.2 Beta 1 (3.1.90) Has Arrived
http://news.softpedia.com/news/GNOME-3- ... 9800.shtml
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Odgovori