Stranica: 2/5.

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 02 tra 2014, 17:24
Postao/la shicy
mislim da bi on jako dobro prošao na anketi: "koji softver brišete odmah nakon friške instalacije?" :D

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 02 tra 2014, 17:27
Postao/la max360se
rofl

Nekad je bio dobar.

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 07:44
Postao/la jurastublic
Mail mi je integriran u Operu i to inače koristim, a samostalni klijent mi je Claws, to jako rijetko.
OT, da ne zaboravimo stari dobri Usenet, za to koristim Pan.

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 08:17
Postao/la audiosl4ve
samo broswing pregledavam mailove. Nemam potrebu za nista vecim jer ovak i onak saljem ih svake prijestupne. I naravno imam podeseno na mobu da mi dolaze ali to mi sluzi eto tek toliko samo :D

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 09:00
Postao/la Nklst
Thunderbird na desktopu. K-9 na telefonu.

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 11:52
Postao/la madone
stefan je napisao/la:2014. je.... E-mail još nije umro.
Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.

Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.

Thunder :kava

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 17:38
Postao/la Suko
Kako to mislite da mail samo sto nije umro? Pa di bi umro?
Meni je to jos uvijek jedan od glavnih ozbiljnijih nacina komunikacije. Uz telefoniranje.
Jel vi kazete svom kolegi iz druge ustanove:"Posalji mi predracun na Fejs."? Ili:"Potvrdi ucestvovanje preko Vibera."? "Skajpati cemo ti nalaze"
Nakon sto je faks uglavnom velikim djelom izumro, mail je preuzeo vecim dijelom njigovu ulogu.
Kakvom se vi to modernom komunikacijom sluzite kad komunicirate s poslovnim kolegama? (A da nije telefon)

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 19:35
Postao/la nicky
madone je napisao/la: Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.

Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.

Thunder :kava
Zašto misliš da email ne štiti privatnost?

Send from my Nokia 3110 using two fingers :)

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 19:57
Postao/la madone
Komunikacija nije zaštićena i omogućava zloupotrebu.
Jednostavno ta tehnologija je zastarjela jer je nastala kada ljudi nisu razmišljali o sigurnosti.

https://luxsci.com/blog/the-case-for-em ... urity.html

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Postano: 03 tra 2014, 21:16
Postao/la Marijek
Thunderbird najviše i pored toga web appovi za nekoliko mail accountova...