Link na početnu stranicu 2. dio
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Da. Sad je sve kako treba 
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
- DoDo
- Postovi: 1559
- Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
- Spol: M
- OS: GNOME 3
- Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
- fridrik
- Postovi: 266
- Pridružen/a: 30 sij 2008, 20:55
- Spol: M
- OS: Ubuntu, Mint, Gnome, MATE
- Lokacija: okolica Zagreba
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Odlično !
Sad je puno elegantnije biti na ovim stranicama ...
Sad je puno elegantnije biti na ovim stranicama ...
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Dobra ideja, meni se dopada. Onda pitanje za admine, može se nekak to riješit?DoDo je napisao/la:Kad smo već kod želja, može li netko onda u banner staviti link na nepročitane postove, tako da ne moramo svaki put otvarati početnu stranicu pa onda klikat na "Novi postovi"?
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."
- Sokac
- Site Admin
- Postovi: 1120
- Pridružen/a: 11 pro 2007, 23:33
- Spol: M
- OS: Archlinux
- Lokacija: San Francisco
- Kontakt:
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
može se staviti i budem ako ne danas, sutra
Re: Link na početnu stranicu 2. dio
Okej, biće super to.
"Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava ..."