Stranica: 11/21.
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 10:57
Postao/la Lutherus
Da imam firmu ukupan broj sati provedenih na facebooku bi jednostavno oduzel od broja radnih sati za taj mjesec a ostatak isplatil. Bez beda i da dođe samo 1 minuta na mjesec. Inaće nedavno upoznal ženu iz Kambođe koja došla u Hrvatsku jer je Hrvatska kultura, Europa, civilizacija. U Kambođi je imala plau 400$ a u Hrvatskoj zarađuje 2800 kn na mjesec. Ukupna prednost u hrvatskoj naspram Kambođe oko 250 kn. Da fuq??!
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 14:09
Postao/la shrike
Eto, zato mi nedostaje abzeenth. Njeni komentari uvijek budu puno pogodak. Ma ko je vidio raditi?! Sačuvaj me bože: rad je 1-2 sata na dan sa minimalnim odgovornostima i punom plaćom kao da si radio 80 sati tjedno. Sve ostalo je robovlasničko iživljavanje.
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 14:29
Postao/la PunkBastard
Australija, čim završim faks, malo para skupim i bježim odavde, SAD nije što je bio, propada žešće samo zato što te pare što imaju sve bacaju u naoružanje umjesto na uređenje države, Kanada je orijentirana više energetici a to me baš ne privlači, ali u Australiji postoji šansa za naći dobar posao u IT sektoru
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 16:30
Postao/la Heisenberg
PunkBastard je napisao/la:Australija, čim završim faks, malo para skupim i bježim odavde, SAD nije što je bio, propada žešće samo zato što te pare što imaju sve bacaju u naoružanje umjesto na uređenje države, Kanada je orijentirana više energetici a to me baš ne privlači, ali u Australiji postoji šansa za naći dobar posao u IT sektoru
Kakva je Irska po tom pitanju? Mislim, u IT odjelu..
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 16:31
Postao/la Lutherus
japan!
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 16:37
Postao/la Heisenberg
Lutherus je napisao/la:japan!
Direktiva u Samsung ;D
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 16:48
Postao/la Fugu
Lutherus je napisao/la:japan!
Misliš da bi se prosječni 'rvacki ekonomski emigrant tamo snašao? Nekako sam mišljenja da se samo rijetki zaljubljenici mogu priviknuti na njihov način života i poslovanja. U tvom slučaju, ovo, zaljubljenik je prilično doslovno, kaj ne?
matej je napisao/la:Lutherus je napisao/la:japan!
Direktiva u Samsung ;D
Kolega Matej, Samsung je Južnokorejski.
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 16:52
Postao/la Heisenberg
Fugu je napisao/la:Lutherus je napisao/la:japan!
Misliš da bi se prosječni 'rvacki ekonomski emigrant tamo snašao? Nekako sam mišljenja da se samo rijetki zaljubljenici mogu priviknuti na njihov način života i poslovanja. U tvom slučaju, ovo, zaljubljenik je prilično doslovno, kaj ne?
matej je napisao/la:Lutherus je napisao/la:japan!
Direktiva u Samsung ;D
Kolega Matej, Samsung je Južnokorejski.
Ispricavam se kolega Fugu, uvijek brkam te drzave

Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 17:22
Postao/la PunkBastard
Neznam za Irsku al Japanci imaju svega od robotike preko IT-a do elektronike, samo je plaća upitna
Re: (i/e)migracija
Postano: 01 pro 2012, 17:31
Postao/la max360se
@Lutherus
ili jednostavno blokiras Facebook.
@matej
Koliko cujem Irska je jako skupa.
@glaskoncila
tako je