Stranica: 15/69.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 18:38
Postao/la zole052
Lutherus je napisao/la:
SuSe je napisao/la:Koja li je distribucija "najaktivnija" na ovom forumu?! :)
Ubuntu. Za to ne treba anketa.

1. Ubuntu
2. Mint
3. Arch
4. OpenSuse
5. Debian
pa i ja bi tako nesto rekao ali dvoumim se izmedju prva dva kojih ima vise

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 18:40
Postao/la Lutherus
Mislim da Ubuntu. Ipak valja tu pribrojiti uz sve xubuntu, kubuntu, edubuntu, ultimate i zorin, pear i bodhi.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 18:50
Postao/la zole052
Lutherus je napisao/la:Mislim da Ubuntu. Ipak valja tu pribrojiti uz sve xubuntu, kubuntu, edubuntu, ultimate i zorin, pear i bodhi.
istina... jos ako dodas tu i mint potpuna dominacija :mrgreen:

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 19:45
Postao/la SuSe
Mislim da Ubuntu. Ipak valja tu pribrojiti uz sve xubuntu, kubuntu, edubuntu, ultimate i zorin, pear i bodhi.
Naravno de se to ne smije trpati u isti koš, ne bi bilo fer, prije nego što sam napisao prvi komentar bacio sam upravo oko na dio foruma koji pripada ubuntoidima, jer sam i mislio da nas tamo ima kao kineza, tamo cijela teorija evolucije:) - koju pobroji Lutherus.

P.S. Bio sam i ja nekada ubuntaš...

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 19:49
Postao/la max360se
Kako ne bi bilo fer, sve je to ista distribucija samo što su drugi DE-ovi.

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 19:54
Postao/la SuSe
Mislim da se slažemo, samo me nisi razumio, kažem ne treba trpati u isti koš teme koje pripadaju susetu i teme pod ubuntuom, upravo iz razloga koje je i naveo Lutherus...

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 19:55
Postao/la max360se
Imaš pravo, nisam te skužio :D

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 21:19
Postao/la stefan
offtopic!
ipak je ovo openSUSE fan klub :)

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 12 vel 2013, 21:29
Postao/la solo
Evo i mene u klubu :)
Prije sam isprobavao različite distribucije, ali ipak sam zaglavio na openSUSE. Koristim i na poslu na privatno.

Sve ima svoje mušice, ali načio sam kameleona da ih pomlati svojom jezičinom...

Yast mi dolazi u pomoć dok imam malo vremena i kada moram nešto podesiti na brzaka i dok je sjećanje za šarafljene ispod haube izblijedjelo. Čak i software manager i zypper mi je bolji od svih apt-get, Synaptic Package Manager-a i sl., meni barem daje bolju kontrolu... jedino naravno mi fali nesto tipa apt-get autoremove... ali naravno to je samo moje mišljenje... :) stoga bez pljuvanja molim :P

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Postano: 16 vel 2013, 03:50
Postao/la sumski
Grof je napisao/la: Veliki pomak u ljepoti izgleda openSUSE-ta!!!!!
:)
Ja iskreno nisam baš zadovoljan wallpaperom, plymouthom (ako si probal RC1, nije više taj, nego samo wallpaper mijenja prozirnost :? , artwork ekipa ga je odlučila promijeniti, jer su neki ljudi zbunjeno mislili da plymoth čita locale) i KDM-om (toga sam se malo primil u ruke danas, ovaj trenutni mi malo amaterski izgleda)
Ali mi je zato grub odličan!