Kako izgleda vaš desktop
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Lutherus
Re: Kako izgleda vaš desktop
imamo mi i threed za conky
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... ilit=conky
@soul zanimljiva teta
http://www.linuxzasve.com/forum/viewtop ... ilit=conky
@soul zanimljiva teta
- keyboard_kant
- Postovi: 132
- Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
- Spol: Ž
- OS: pardus/win7
- Lokacija: toolshed.
- Kontakt:
Re: Kako izgleda vaš desktop
http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png
zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti
zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti
who are you to wave your finger?
-
Lutherus
Re: Kako izgleda vaš desktop
zanimljiv desktopkeyboard_kant je napisao/la:http://img815.imageshack.us/img815/1410/novidesk.png
zanemarite ovo dolje u lijevom kutu tog se nemrem još riješiti
izgleda da ja neću jedno vrijeme nijedan postaviti. ubil x
- keyboard_kant
- Postovi: 132
- Pridružen/a: 29 lis 2010, 22:58
- Spol: Ž
- OS: pardus/win7
- Lokacija: toolshed.
- Kontakt:
- zagortenay
- Postovi: 680
- Pridružen/a: 04 pro 2010, 14:04
- OS: Guess!




