Stranica: 3/7.

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 19:26
Postao/la drone
Fugu je napisao/la:Palo mi je na pamet kad već pričamo o monitorima.
Jel' netko uopće koristi pivotiranje?
Moj je tako skupocjen da jedva da sam dobio i obično postolje.

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 19:30
Postao/la Fugu
Moj Dell je imao savršeno postolje. Normalno, eno ga u podrumu u kutiji, a monitor je na zidu.

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 19:34
Postao/la retsam
laptop 15,6" 1366x768
desktop PC: 1920x1080
file server: 1024x768
desktop PC no. 2 (eksperimentalni stroj) 1920x1080

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 19:40
Postao/la maki
Dualscreen 23" 1920x1080 , 19" 1280x1024

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 22:04
Postao/la thule_5689
Na laptopu je 15,6' (1680x1050), a doma ga koristim uz 22' (1920x1200).

Što se tiče 16:10 monitora, proizvode se ali u daleko manjem broju i nešto su skuplji - a puno bolji od 16:9. Srećom, malo su se počeli ljudi osvješćivati o nedostatku visine pa su krenuli gurati trake bočno (Unity+integrirani gornji panel) iako to još ne radi 100% kako bi trebalo..

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 22:06
Postao/la max360se
Thule di si uspio nac 16:10 monitor?

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 22:35
Postao/la thule_5689
max360se je napisao/la:Thule di si uspio nac 16:10 monitor?
Nasljedio sam od brata.. :D

Ali on je sebi uzeo ovaj koji je na akciji (sad vidim da akcija traje još 26 min)

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 30 tra 2012, 22:45
Postao/la max360se
U 8ms kasnjenja, puno za gledanje filmova, ali za rad mila majka. Sad znam gdje gledat monitore. :D

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 02 svi 2012, 13:38
Postao/la kova-ng
desktop - 1440x900 - 17" wide
netbook - 1024x600 - 10,1"

Re: Koju veličinu monitora imate i koju rezoluciju koristite

Postano: 11 svi 2012, 11:06
Postao/la Slamd64
Redoslijedom:
Desktop - Samsung 17" SM 710V, 1280x1024, medjutim, svaki distro stavlja 1024x768, pa moram svaki put cackati xorg.conf
Planiram upgrade na Benq 21.5" G2222HDL.
Laptop(i):
Dell Inspiron 17R N7110: cini mi se 1440x900 - 17" wide
Sony Vaio PCG-K35: 15.4" 1280x800 native,
Toshiba 4090XCDT - 14" 1024x768, i ovdje moram cackati xorg.conf, inace mi distro stavi na 800x600 i ostane "praznog prostora" okolo.