joj meni.drade je napisao/la:Odlican argument, neshvaceni ume !simke je napisao/la:ne kontaš ti mene baš.drade je napisao/la: Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.
D.
pa da, ako baš hoćeš, da. 4 gb je dosta za normalan rad na racunalu, i swap ti netreba. aona naredba sto si napisao, nemam pojma kaj znači. vjerojatno niš koristi.