Igranje.org
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Igranje.org
e grofe, kada lajkas nesto na facebook pojavi se zajedno sa nokom glupom slikom. kada sam lajko dixit dosla mi je na facebooku pored slika od algoritma a sada kada sam lajko vijest o novom redizajnu portala doso mi je neki studio spektar logo. inace mislim da te slike dosta privuku covjeka da klikne pa ako je tako nesto bezveze ne valja, trebalo bi povuci neku sliku sa portala koja ima veze nekakve.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Igranje.org
Dobro da si mi rekao, imao sam u staroj temi neki javascript kod u headeru koji je rješavao tu fejsbuk kretenariju, moram ga prepisati od tamo, pa će opet sve biti ok.zole052 je napisao/la:e grofe, kada lajkas nesto na facebook pojavi se zajedno sa nokom glupom slikom. kada sam lajko dixit dosla mi je na facebooku pored slika od algoritma a sada kada sam lajko vijest o novom redizajnu portala doso mi je neki studio spektar logo. inace mislim da te slike dosta privuku covjeka da klikne pa ako je tako nesto bezveze ne valja, trebalo bi povuci neku sliku sa portala koja ima veze nekakve.
Re: Igranje.org
Sada bi trebalo biti OK, možeš provjeriti kad uzmogneš....
Re: Igranje.org
Objavili mi stranicu u Bug.hr weboteci s relativno slabom ocjenom, što me ne brine. Više me brinu greške u HTML-u koje su spomenuli:
http://www.bug.hr/weboteka/igre/igranjeorg/4174.aspx
Morati ću se s time pozabaviti, pa odmah pitam iskusne, kako najlakše debugirati HTML stranice?
Da li je ovo dovoljno?
http://validator.w3.org/
http://www.bug.hr/weboteka/igre/igranjeorg/4174.aspx
Morati ću se s time pozabaviti, pa odmah pitam iskusne, kako najlakše debugirati HTML stranice?
Da li je ovo dovoljno?
http://validator.w3.org/
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Igranje.org
Ostavio sam svoj glas, bugovci malo cjepidlače...
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Re: Igranje.org
Pa, obzirom da nije vjerojatno da oni provjeravaju ručno, rekao bih da jest. Prema Validatoru, imaš
135 Errors, 145 warning(s). Ako ga provučeš kroz Tidy [dolje možeš označiti tu opciju], popravljeni markup vrati kao validan, s jednim upozorenjem.
135 Errors, 145 warning(s). Ako ga provučeš kroz Tidy [dolje možeš označiti tu opciju], popravljeni markup vrati kao validan, s jednim upozorenjem.
Re: Igranje.org
Ma i sam sam skužio, sve su te greške zapravo samo par njih koje su se na stranici multiplicirale. Eto, kroz par zahvata spustio sam broj grešaka na 16iv@n je napisao/la:Ostavio sam svoj glas, bugovci malo cjepidlače...
No neke stvari zapravo nisu geške, kao npr opcije u google plus tagovima, kao i u open graph tagu...
Re: Igranje.org
Evo dao sam ocjenu. Sad ti je user ocjena 9.0 
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: Igranje.org
max360se je napisao/la:Evo dao sam ocjenu. Sad ti je user ocjena 9.0
Re: Igranje.org
Evo, da malo ispromoviram svoju (sada već) Udrugu Igranje.
Imamo mali kickstarter doniranja za dječje društvene igre i spremamo neke poklončiće za naše redovne članove Udruge.
Možda se netko od Linuxaša okuraži postati član i počne igrati nešto što nema veze s ekranom
Imamo mali kickstarter doniranja za dječje društvene igre i spremamo neke poklončiće za naše redovne članove Udruge.
Možda se netko od Linuxaša okuraži postati član i počne igrati nešto što nema veze s ekranom