Stranica: 54/69.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 21 lis 2014, 20:57
Postao/la SuSe
Grofe, uljepšao si mi veče:). Falilo je baš tvojih istraživačkih postova/pitanja na ovom podforumu.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 21 lis 2014, 21:17
Postao/la bluestree
Welcome back Grof
Nemam pojma zasto ,

ali imam osjecaj da je suse forum u zadnje vrijeme stvarno ozivio .
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 21 lis 2014, 21:36
Postao/la blast beat
eQuivalent je napisao/la:hehehe ... eto, čim se uzme novi kompić odmah moćne distribucije, umesto onih nezahtevnih

znači .... ajde neću da rasplinjavam temu.
Ali moram da kažem da moja teorija pije vodu i to baš pošteno, sve više vidim tih primera.
Žive veze nema, ja sam uvek terao KDE, i na 512 RAM-a i na 3GB.

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 lis 2014, 07:50
Postao/la Grof
SuSe je napisao/la:Grofe, uljepšao si mi veče:). Falilo je baš tvojih istraživačkih postova/pitanja na ovom podforumu.
Već sam si pripremio na OBS repou subpixel freetype2

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 lis 2014, 07:58
Postao/la Grof
SuSe je napisao/la:Grofe, uljepšao si mi veče:). Falilo je baš tvojih istraživačkih postova/pitanja na ovom podforumu.
Već sam si pripremio na OBS repou subpixel freetype2
A i ovakve me stvari vesele kad pročitam.
http://forums.opensuse.org/showthread.p ... userswitch
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 lis 2014, 08:22
Postao/la Fugu
Lijepo je što se vraćaš.

(sjećam se tvojih problema sa userima)
Zanimljivo je to vrijeme nakon izlaska nove verzije, živne nam podforum.
Kako sam zabunom "spalio" Manjaro

, razmišljam da na njegovo mjesto stavim Factory.
Mali podsjetnik:

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 lis 2014, 09:41
Postao/la Grof
Fugu je napisao/la:Lijepo je što se vraćaš.

(sjećam se tvojih problema sa userima)
Zanimljivo je to vrijeme nakon izlaska nove verzije, živne nam podforum.
Da, baš me zanima da li je to riješeno. Ako nije, opet ću koristiti vlastite tweakove.
Da, baš živne, a ako će buduće verzije dolaziti ovako pri kraju godine, baš će nova verzija uvijek biti lijepi darak za božićne (ili predbožićne) blagdane.

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 22 lis 2014, 20:05
Postao/la Fugu
Da, već sam to spominjao, idealan bi bio godišnji ciklus izlaženja i to baš u ovo, pravo vrijeme. Izađe u studenome, pričekaš mjesec dana da se izliječe dječje bolesti, te onda tijekom zime kad ljudi imaju više vremena za brljanje po računalima, uspostaviš sustav za slijedećih godinu dana. Milina.
Ako ne skrate na onih 8 mjeseci opet...

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 21 stu 2014, 08:54
Postao/la stefan
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 21 stu 2014, 10:42
Postao/la Fugu

Lijepo, nadam se da će se dopunjavati.