Stranica: 56/69.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 25 pro 2014, 20:33
Postao/la Max Bunker
Ima kakvih poklončića dobrodošlice za nove članove ?

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 15:03
Postao/la holden
openSUSE mail i blog i mogućnost biranja za board

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 17:00
Postao/la Max Bunker
Ma da..? Aj malo opširnije o svemu tome , ak ti se da...kako do svega toga ..?
Vidim i da nema neka opensuse Hrvatska web stranica ili zajednica , pa da osnujemo jednu.....

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 18:32
Postao/la holden
Aaa, mislio sam da ti je poznata stvar.
Za membership status možeš da daš prijavu ako duže vreme aktivno radiš na projektu u nekom obliku, ja sam bio poprilično aktivan član news teama recimo, i sad sam se ponovo pokrenuo sa Henneom i ekipom, ako se nađe još neko ko je dobar sa tehničkim aspektom medija (wp pre svega), da se uradi facelift i transformira news site u fullblown news site, kako bi se bolje promovisao projekat i stranica postajala posećenija etc.
Ali eto, dao sam posle prijavu za membership i odobrili su mi.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 20:13
Postao/la SuSe
Aktivan si ti poprilično bio, i imao lijepe serijal o komandama. Htio sam ja se ubacit u neki opensuse tim, ali nekako me vrijeme odvlači na drugu stranu. Inače, drago mi je što imamo takve članove:D.
A gdje nam Orkh nestade?
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 20:14
Postao/la Max Bunker
Ako pod wp misliš na wordpress, to mi ide. Odrzavam par wordpress sajtova. Ali fakat nikad čuo za sve te mogućnosti opensusea.
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 26 pro 2014, 21:15
Postao/la holden
Onda se samo registruj na mailing listu:
opensuse-marketing+subscribe@opensuse.org, pa da krenemo

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 28 pro 2014, 11:02
Postao/la Yeti
Ima li netko ideju zasto mi cijelo vrijeme prikazuje ovakav network manager?
Umjesto da prikaze ovakav..

Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 28 pro 2014, 11:29
Postao/la SuSe
Je li to 13.1? Mislim da je to do novijeg network managera, koliko se sjećam, davno je bilo... I kod mene je isti kako kod tebe...
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Postano: 28 pro 2014, 11:53
Postao/la Max Bunker
i meni je na 13.2 isto kao na tvojoj prvoj slici,,, čini mi se da je to default prikaz ..