SUSE/openSUSE fan club!
Moderator/ica: Moderatori/ce
- blast beat
- Postovi: 551
- Pridružen/a: 15 stu 2011, 01:03
- Spol: M
- OS: Arch KDE / LMDE Cinnamon
Re: SUSE/openSUSE fan club!
I ja imam ista iskustva kao i Cooleech. Kod mene paket menadžeri nisu pravili problem, niti nešto sa samim paketima, nego se jednostavno pogodilo da su rpm diste bile manje ispeglane nego deb diste, ništa više.
- holden
- Postovi: 888
- Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
- Spol: M
- OS: Debian 9 - Gnome
- Lokacija: Ljubljana
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Vaša iskustva su pogrešna.



"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Eh da sam moderator...
Re: SUSE/openSUSE fan club!
...svim majkama bi izbrisao bore, učinio da očevi ih vole? 
- holden
- Postovi: 888
- Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
- Spol: M
- OS: Debian 9 - Gnome
- Lokacija: Ljubljana
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Zaboravio sam da dodam ovo:
https://news.opensuse.org/2015/03/31/sc ... t-contest/
Takmičenje u skrinšotovima za simbolične nagrade
https://news.opensuse.org/2015/03/31/sc ... t-contest/
Takmičenje u skrinšotovima za simbolične nagrade
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
- holden
- Postovi: 888
- Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
- Spol: M
- OS: Debian 9 - Gnome
- Lokacija: Ljubljana
Re: SUSE/openSUSE fan club!
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
- vision
- Postovi: 1799
- Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
- Spol: ♂
- OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
- Lokacija: Zaljev svetaca
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Pogledao sam prije, mislio sam da će biti više i boljih radova, ali dobroholden je napisao/la:Pridružite se ponovo!
- bikerbj
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
- Spol: M
- OS: Arch Linux
- Lokacija: Bjelovar i okolica
Re: SUSE/openSUSE fan club!
do kad suse 13.1 ima podršku.....
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Do isteka iste..bikerbj je napisao/la:do kad suse 13.1 ima podršku.....
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
- bikerbj
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
- Spol: M
- OS: Arch Linux
- Lokacija: Bjelovar i okolica
Re: SUSE/openSUSE fan club!
Cooleech je napisao/la:Do isteka iste..bikerbj je napisao/la:do kad suse 13.1 ima podršku.....![]()