SUSE/openSUSE fan club!

Diskusije usko vezane uz SUSE i openSUSE distribucije.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
blast beat
Postovi: 551
Pridružen/a: 15 stu 2011, 01:03
Spol: M
OS: Arch KDE / LMDE Cinnamon

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la blast beat »

I ja imam ista iskustva kao i Cooleech. Kod mene paket menadžeri nisu pravili problem, niti nešto sa samim paketima, nego se jednostavno pogodilo da su rpm diste bile manje ispeglane nego deb diste, ništa više.
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

Vaša iskustva su pogrešna.

slika


:)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
SuSe
Postovi: 346
Pridružen/a: 26 ruj 2012, 19:13
Spol: M
OS: OpenSuse KDE

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la SuSe »

Eh da sam moderator...
Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la shicy »

...svim majkama bi izbrisao bore, učinio da očevi ih vole? :thmb-up
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

Zaboravio sam da dodam ovo:

https://news.opensuse.org/2015/03/31/sc ... t-contest/

Takmičenje u skrinšotovima za simbolične nagrade :)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la holden »

"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
vision
Postovi: 1799
Pridružen/a: 15 sij 2014, 09:37
Spol:
OS: Leap 15.1 / Hera 5.1
Lokacija: Zaljev svetaca

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la vision »

holden je napisao/la:Pridružite se ponovo!
Pogledao sam prije, mislio sam da će biti više i boljih radova, ali dobro ;)
Avatar
bikerbj
Postovi: 729
Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Bjelovar i okolica

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la bikerbj »

do kad suse 13.1 ima podršku.....
Avatar
Cooleech
Moderator
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
Spol: M
OS: Arch Linux KDE
Lokacija: /hrvatska/solin/

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la Cooleech »

bikerbj je napisao/la:do kad suse 13.1 ima podršku.....
Do isteka iste.. :zvizdi :hihi
Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!
Avatar
bikerbj
Postovi: 729
Pridružen/a: 15 stu 2011, 20:41
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Bjelovar i okolica

Re: SUSE/openSUSE fan club!

Post Postao/la bikerbj »

Cooleech je napisao/la:
bikerbj je napisao/la:do kad suse 13.1 ima podršku.....
Do isteka iste.. :zvizdi :hihi
:nee a cijepiš me cijepiš.... a neka.... :kava
Odgovori