Re: Monitori i sl.
Postano: 20 stu 2012, 00:24
Hvala kaj si moj komentar prebacio ovamo, tu je puno primjerenije mjestomax360se je napisao/la: Ne znam, 16:10(9) ti daje više mjesta na rad ako je veći monitor, medjutim za neke stvari, pogotovo kad se radi o fizičkim ograničenjima 4:3 je bolje. Tipa kasa, računala u pogonima i sl.
Kaj se tiče omjera, imao sam jedno vrijeme jednog Eiza 20,1", 4:3, 1600x1200 i osobno mi je bilo ugodnije (preglednije) raditi na njemu, nego na nekom današnjem 23" 16:9, 1920x1080,...
