Stranica: 7/7.

Re: Monitori i sl.

Postano: 20 stu 2012, 00:24
Postao/la bertone
max360se je napisao/la: Ne znam, 16:10(9) ti daje više mjesta na rad ako je veći monitor, medjutim za neke stvari, pogotovo kad se radi o fizičkim ograničenjima 4:3 je bolje. Tipa kasa, računala u pogonima i sl.
Hvala kaj si moj komentar prebacio ovamo, tu je puno primjerenije mjesto :thumbs

Kaj se tiče omjera, imao sam jedno vrijeme jednog Eiza 20,1", 4:3, 1600x1200 i osobno mi je bilo ugodnije (preglednije) raditi na njemu, nego na nekom današnjem 23" 16:9, 1920x1080,...

Re: Monitori i sl.

Postano: 20 stu 2012, 07:10
Postao/la Vl@do
15 '' oba. I baš su mi cool. :bleh

slika

Re: Monitori i sl.

Postano: 20 stu 2012, 15:42
Postao/la Heisenberg
17,3'' | 1600x900 :)

Re: Monitori i sl.

Postano: 20 stu 2012, 15:59
Postao/la becho2150
17" wide 1440x900

Re: Monitori i sl.

Postano: 20 stu 2012, 17:44
Postao/la max360se
@Bertone

Vjerojatno je sve stvar navike, ja kad dodjem na 4:3 kao da mi pol ekrana fali. Takav je osjećaj.

Susreo sam par LCD EIZA i dobri su.