Ovo boldano si potpuno u krivu. Jedino ako ti je bic na 2 m i stalno gledaš u njega. Ja isto imam neku glupost od lokota, ali nikada još nisam išao u trgovinu ili ostavio bic negdje u gradu. Za grad treba nabaviti dobar lokot/lanac jer će lopovski smrad kalkulirati. Jednostavno, prije će ići na bicikle koji su loše zaključani nego na ove s boljim sustavima. A onu sajlu slobodno možeš maknuti da ti ne smeta. To ovi srede za sekundu-dvije. Jedino koristi da ti baš neki klinac ne pokupi bic onako usput iz zezancije i kad se provoza baci negdje u grmljezole052 je napisao/la:a sajla je za kada odes na kavu, nece ti u javnosti nitko ukrasti biciklu... opasno je na pustim mjestima i u hodniku zgrade, jednostavno tamo ne pustas biciklu i to je to a ako nemas srece ukrasti ce ti je svugdje i sa U-LockomBertone je napisao/la: @zole
EDIT: Ona sajla ti neće puno pomoći ako ti se netko namjeri na bic (iz iskustva, na žalost).. razmisli da si navaviš nešto ovakvo.
.. i da, oni katadiopteri ubijaju.
Bicikli
Moderator/ica: Moderatori/ce
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Bicikli
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
Re: Bicikli
oš anegdotu.. kolege dignu cigu sa ukradenim bicom, privedu ga, obrade (napišu prijavu redovnim putem) i puste ga, cigo izađe iz stanice, sjedne na kolegin bicikl koji je bio parkan 1.5 m od ulaza i odveze se..
Ma kradu bicikle i u po bijela dana i od svugdje.. jbg, možda je kod vas bolje, međutim u zg je katastrofa
Ma kradu bicikle i u po bijela dana i od svugdje.. jbg, možda je kod vas bolje, međutim u zg je katastrofa
Zadnja izmjena: bertone, dana/u 05 ruj 2013, 20:22, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Bicikli
cuj sve je sreca... ja imam prijatelja koji najnormalnije pusta biciklu sa takvom sajlom u gradu kada dodje i na nekoliko sati i nikada nista, sada je nabavio neki lanac ali tanak a bicikla vrijedi preko 3000kndrone je napisao/la: Ovo boldano si potpuno u krivu. Jedino ako ti je bic na 2 m i stalno gledaš u njega. Ja isto imam neku glupost od lokota, ali nikada još nisam išao u trgovinu ili ostavio bic negdje u gradu. Za grad treba nabaviti dobar lokot/lanac jer će lopovski smrad kalkulirati. Jednostavno, prije će ići na bicikle koji su loše zaključani nego na ove s boljim sustavima. A onu sajlu slobodno možeš maknuti da ti ne smeta. To ovi srede za sekundu-dvije. Jedino koristi da ti baš neki klinac ne pokupi bic onako usput iz zezancije i kad se provoza baci negdje u grmlje
nece niti lopov nasred grada ici krasti kada ima zavezanih naokolo po gradu i po stubistima di nema nekoga da ga vidi... tako ce jedino netko tko ne zna zaletiti se pa sta bude bude
i vec ga vidim kako nosi ona velika kljesta sa sobom po gradu... mislim nece sa necim sitnim presjec 12mm sajle
ali da znam moze se desiti, trazio sam ja vec za kupiti lanac malo deblji ali nije bilo... baciti cu oko ovih dana
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Bicikli
Čitajuć' ovo, počinjem razmišljat o U-locku. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: Bicikli
Vjerojatno je u ST manje tržište rabljenih ili dijelova, kad se stvori kritična masa bicikla i biciklista biti će nažalost kao kod nas.. Isto tako dobar dio ukradenih u ZG završi na jugu (navodno za rentanje turistima, pogotovo po otocima, ali nije provjereno 100% pa uzmite taj info sa rezervom)
Re: Bicikli
a znam... teroriziraju ljudeCooleech je napisao/la:Čitajuć' ovo, počinjem razmišljat o U-locku.
ja razmisljam o jednom lancu sto sam vidio... 8mm debljine a puno je zgodniji od U-locka jer nemas ograncenje oko cega ga mozes omotati osim ako je preveliko
U-lock je uzak i recimo da onaj mali nije pre velik ali je mali brate trebas traiziti di ga zakaciti, a onaj veliki je pre velik, cek da ga vidis u zivo
http://www.bicikla.com/index.php?page=s ... &Itemid=63
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Bicikli
ovdje slabo voze bicikle uspored recimo zg-a...Bertone je napisao/la:Vjerojatno je u ST manje tržište rabljenih ili dijelova, kad se stvori kritična masa bicikla i biciklista biti će nažalost kao kod nas.. Isto tako dobar dio ukradenih u ZG završi na jugu (navodno za rentanje turistima, pogotovo po otocima, ali nije provjereno 100% pa uzmite taj info sa rezervom)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Bicikli
aj natjecati cemo se sada kome je debljiCooleech je napisao/la:Čitajuć' ovo, počinjem razmišljat o U-locku.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
- Cooleech
- Moderator
- Postovi: 7027
- Pridružen/a: 13 stu 2010, 21:12
- Spol: M
- OS: Arch Linux KDE
- Lokacija: /hrvatska/solin/
Re: Bicikli
..ili tko može brže.. 
I've seen some idiots back in my time, but you man... you're special!Vl@do je napisao/la:Arch imaš upravo zato da uštediš na vremenu. Nemaš nikakvih problema s instalacijama, kompajliranjem i ostalim. Imaš jednostavno funkcionalan i stabilan, uvijek najsvježiji OS, a osim toga je sexy i cool do neba.
Re: Bicikli
kulicu ja sam mislio kome je deblji lanacCooleech je napisao/la:..ili tko može brže..
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.