Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la holden »

Mislio sam da svako okači po neku svoju sliku iz kraja gde je bio u poslednjim godinama, uz koju reč. Pa da podelimo iskustva, dajemo jedni drugima savete, ideje za put isl.
Mart 2013 - Sankt Peterburg
slika
Mart 2013 - Moskva
slika
April 2013 - Taljin
slika
April 2013 - Helsinki
slika
Jul 2012 - Belem/Lisabon
slika
Decembar 2011 - Budimpešta
slika
Zadnja izmjena: holden, dana/u 31 srp 2013, 11:29, ukupno mijenjano 1 put.
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
Abzeenth
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
OS: Kubuntu & Fedora
Lokacija: Online

Re: Globe Trekker

Post Postao/la Abzeenth »

Jako dobra ideja :thmbs-up ali hajde molim te promijeni naslov u nešto "razumljivije" tj. deskriptivnije, tako da ostalima bude odmah jasno o čemu se radi. Evo, ja sam temu otvorila misleći da se radi o nekoj aplikaciji ili web stranici.
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: Globe Trekker

Post Postao/la holden »

možda ovako? :)
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
Abzeenth
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
OS: Kubuntu & Fedora
Lokacija: Online

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la Abzeenth »

Sad je puno bolje, hvala :D
(jedino ću ti promijeniti da piše Linux velikim slovom)
Tomislav001
Postovi: 858
Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la Tomislav001 »

wow! Dosta putuješ :mrgreen:
ja sam dosad bio u Turskoj mislim da se grad zvao Rize
I Bugarskoj u Razgradu

slike stavim kad ih nađem,nemam pojma di su :?
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la holden »

Jul 2012 - Lisabon
slika
slika
Jul 2012 - palata Pena, Sintra
slika
Jul 2012 - Cabo da Roca, najzapadnija tačka kontinentalne Europe
slika
jUL 2012 - Cascais, Portugal
slika
Jul 2012 - Porto
slika
Jul 2012 - Guimaraes, Portugal
slika
Jul 2011 - Ohrid, Makedonija
slika
Avgust 2011 - Sv.Naum kod Ohrida
slika
slika
slika
Avgust 2011 - Skoplje, Makedonija
slika
Avgust 2011 - Vrnjačka Banja, Srbija
slika
Avgust 2011 - Toranj na Avali više Beograda
slika
Decembar 2012 - Beograd
slika
slika
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la holden »

"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Avatar
holden
Postovi: 888
Pridružen/a: 21 lis 2012, 01:13
Spol: M
OS: Debian 9 - Gnome
Lokacija: Ljubljana

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la holden »

Tomislave, jesi l' našo slike :D ?
P.S.: Verovatno nisi, ali da probam svejedno - jesi slučajno posetio stadion RizeSpora i imaš koju sliku (to je tick of mine, posećujem stadione posvakuda, don't ask :D )
"Onaj koji je video kako vaskrsava mrtvac, s tim se privid neće poigrati" Danilo Kiš
Tomislav001
Postovi: 858
Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la Tomislav001 »

holden je napisao/la:Tomislave, jesi l' našo slike :D ?
P.S.: Verovatno nisi, ali da probam svejedno - jesi slučajno posetio stadion RizeSpora i imaš koju sliku (to je tick of mine, posećujem stadione posvakuda, don't ask :D )

Nemam pojma di su tražim ih već par dana :?
nisam bio na stadionu
Uglavnom su grupne slike zato što idem s KUD-om, ali ima slika đamija i koječega zanimljivog
Tomislav001
Postovi: 858
Pridružen/a: 21 lip 2012, 20:36

Re: Bilo kuda, Linux svuda - aka LZS TripAdvisor

Post Postao/la Tomislav001 »

Evo slike :thmbs-up

ovo su jedine normalne koje imam -_-
kao što sam rekao to su uglavnom grupne fotografije ili slike naših povorki i nastupa

Turska:
http://imageshack.us/a/img35/9681/zs7g.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/8234/qrzm.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/4381/qa7d.jpg

I bugarska

Pogled iz hotela razgrad
http://img163.imageshack.us/img163/1852/19y2.jpg

i ono je hotel u pozadini a stepenice i cjeli centar grada su od mramora :zamisljen
http://img198.imageshack.us/img198/1145/ba29.JPG

Ove godine idemo u Biograd tako da to se ni ne smatram nekim putovanjem,šta je to 6 sati vožnje
u tursku smo išli busom trebalo je 2 dana da stignemo 8-)
Odgovori