Sempron 3400+
NVidia GeForce 6100
HDD IDE
RAM sam digao na 1,5 GB
WiFI Broadcom 4309 (ako sam dobro zapamtio)
To mi je za jednog frenda penzića kao i ja. Njemu najviše treba za surfanje , vijesti, prognoza, FB, ništa zahtjevno. Već se 3 dana zezam c njim i sad trenutno stavljam Win. 7 home za probu na pola particije. Disk je 100GB.
Već me laganini počeo nervirati.