Stranica: 1/1.

Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.

Postano: 05 svi 2009, 14:44
Postao/la Something Awful
Pozdrav svima.

Ja sam Gosp. Nešto Odvratno, dolazim iz Republike Fubarstan, linuxom se zafrkavam već par godina,

počeo s mandrivom 2005-e, pa odusto do polave ubuntua 7.10, od kada sam do sada više manje zadovljan korisnik ubuntua, trenutno na 9.04, alii snjim sam iskreno nezadovoljan, trenutno u potrazi za nekom distrom koja je lagana i za početnika, a Mandriva 2009.1 mi se sve više čini kao ono što tražim, ali sam možda u krivu.

Eto.

Re: Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.

Postano: 05 svi 2009, 15:35
Postao/la iv@n
Pozdrav i dobrodošao na forum! ;)