Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.
Postano: 05 svi 2009, 14:44
Pozdrav svima.
Ja sam Gosp. Nešto Odvratno, dolazim iz Republike Fubarstan, linuxom se zafrkavam već par godina,
počeo s mandrivom 2005-e, pa odusto do polave ubuntua 7.10, od kada sam do sada više manje zadovljan korisnik ubuntua, trenutno na 9.04, alii snjim sam iskreno nezadovoljan, trenutno u potrazi za nekom distrom koja je lagana i za početnika, a Mandriva 2009.1 mi se sve više čini kao ono što tražim, ali sam možda u krivu.
Eto.
Ja sam Gosp. Nešto Odvratno, dolazim iz Republike Fubarstan, linuxom se zafrkavam već par godina,
počeo s mandrivom 2005-e, pa odusto do polave ubuntua 7.10, od kada sam do sada više manje zadovljan korisnik ubuntua, trenutno na 9.04, alii snjim sam iskreno nezadovoljan, trenutno u potrazi za nekom distrom koja je lagana i za početnika, a Mandriva 2009.1 mi se sve više čini kao ono što tražim, ali sam možda u krivu.
Eto.