Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.

Ukratko se predstavite.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Odgovori
Avatar
Something Awful
Postovi: 9
Pridružen/a: 05 svi 2009, 02:23
OS: Mint 17.3 Cinnamon
Lokacija: Fubarstan

Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.

Post Postao/la Something Awful »

Pozdrav svima.

Ja sam Gosp. Nešto Odvratno, dolazim iz Republike Fubarstan, linuxom se zafrkavam već par godina,

počeo s mandrivom 2005-e, pa odusto do polave ubuntua 7.10, od kada sam do sada više manje zadovljan korisnik ubuntua, trenutno na 9.04, alii snjim sam iskreno nezadovoljan, trenutno u potrazi za nekom distrom koja je lagana i za početnika, a Mandriva 2009.1 mi se sve više čini kao ono što tražim, ali sam možda u krivu.

Eto.
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.

Post Postao/la iv@n »

Pozdrav i dobrodošao na forum! ;)
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Odgovori