Pozdrav svima.
Ja sam Gosp. Nešto Odvratno, dolazim iz Republike Fubarstan, linuxom se zafrkavam već par godina,
počeo s mandrivom 2005-e, pa odusto do polave ubuntua 7.10, od kada sam do sada više manje zadovljan korisnik ubuntua, trenutno na 9.04, alii snjim sam iskreno nezadovoljan, trenutno u potrazi za nekom distrom koja je lagana i za početnika, a Mandriva 2009.1 mi se sve više čini kao ono što tražim, ali sam možda u krivu.
Eto.
Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.
Moderator/ica: Moderatori/ce
Pravila foruma
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
Dobrodošli na forum portala linuxzasve.com. Ovo je mjesto gdje se ukratko možete predstaviti - slobodno otvorite novu temu i ukratko nam recite nešto o sebi. Također, poželjno je odmah ispuniti profil sa informacijama (Profil/Postavke, gore lijevo).
- Something Awful
- Postovi: 9
- Pridružen/a: 05 svi 2009, 02:23
- OS: Mint 17.3 Cinnamon
- Lokacija: Fubarstan
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Velike bijele psine mi pokušavaju sletjeti na lice.
Pozdrav i dobrodošao na forum! 
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.