[RIJEŠENO] pad sustava
Moderator/ica: Moderatori/ce
[RIJEŠENO] pad sustava
surfam i samo se odjedanput sve srušilo i zatraži me k.i i lozinku i dalje sve normalno,u čemu je problem,to se desilo sad prvi put 
Zadnja izmjena: dajac59, dana/u 01 vel 2014, 14:50, ukupno mijenjano 2 puta.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: pad sustava
A ko to može znati? Može biti sto stvari.
Ako dalje radi kako treba, ne uzrujavaj se oko toga.
Ako dalje radi kako treba, ne uzrujavaj se oko toga.
- Abzeenth
- Site Admin
- Postovi: 6502
- Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
- OS: Kubuntu & Fedora
- Lokacija: Online
Re: pad sustava
Da bi ti itko ovdje mogao pomoći, morat ćeš priložiti ispise nekih naredbi ili logova opisanih u ovom postu ovisno o tvom sustavu, odnosno problemu.
Re: pad sustava
hehehehe,neznam kako i što upucati u terminal da se vidi što se desilo
Re: pad sustava
nedavno je jedan naš forumaš rekao: "... u čitanju je tajna" 
Re: pad sustava
@dajac59 22 ožu 2013, 10:55 si se ulogirao na forum, vrijeme je da počneš čitati i učiti a ne zvati mamu za svaku sitnicu 
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware
Re: pad sustava
pa jbg,tražio sam i guglo ali ništa u svezi toga nisam našao
Re: pad sustava
Abz ti je dala šta moraš čitat.
Re: pad sustava
je,dala mi je super da si pronađem moj problem kojeg sad trenutno nemam i nisam pronašo uzrok pada,neću sad zamarati ni sebe a niti vas,sad mi sve štima super i vjerujem da tak bude ostalo,poz i hvala na trudu a i na kritikama,znam da je dobro proveslati i potražiti ali brže mi je pitati i čekati odgovor,nemam baš vremena satima sjediti na kompu jer ima i drugih stvari za raditi,heheheheheh
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: pad sustava
Zaboravio si staviti [RIJEŠENO] u naslov hehehehehehe
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe