Jabučarenje
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Slamd64
AW: Jabučarenje
Dobro kaže ovaj iz Samsunga: " However, Apple continues to take aggressive legal measures that will limit market competition. "
Apple će ukopati Američko tržište ovakvim potezima.
Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Apple će ukopati Američko tržište ovakvim potezima.
Gesendet von meinem MT11i mit Tapatalk 2
Re: Jabučarenje
kako ga nije sram koristiti proizvode od tvrtke koja tako ogranicava razvoj koliko god dobri biliMedojedni jazavac je napisao/la:kolko ja znam ljinus trovadljs vrti fedoru na macuzole052 je napisao/la:![]()
Linux From Scratch je li on click, click![]()
bas si upecao distru da bude click click... krizaj to i pocni na necemu kao ubuntu, xubuntu, opensuse ili tako nesto pa vidi sto ti pase... skines livecd i pokrenes bez da radis promjene na kompu pa kada nadjes sto ti pase instaliras
inace neznam bas sto radi najbolje na tim odgrizenim jabukama
ste vidli zadnju?
http://bits.blogs.nytimes.com/2012/11/1 ... &seid=auto
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Jabučarenje
Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.
Torvalds, Linus (2004-10-26)
Re: Jabučarenje
nisam ni komentirao zatvorenost... nego kako financira tvrtku koju obozava americka vlast i koja patentira okretanje straniceiweb je napisao/la:Anybody who tells me I can't use a program because it's not open source, go suck on rms. I'm not interested. 99% of that I run tends to be open source, but that's my choice, dammit.
Torvalds, Linus (2004-10-26)
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Jabučarenje
ne smeta meni sto je apple zatvoren nego sto mu majka amerika dozvoljava da *uzi druge firme bez *urca 
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Re: Jabučarenje
Kakav glup patent...zole052 je napisao/la:kako ga nije sram koristiti proizvode od tvrtke koja tako ogranicava razvoj koliko god dobri bili
ste vidli zadnju?
http://bits.blogs.nytimes.com/2012/11/1 ... &seid=auto
Znaš onu:
Ignorance is bliss.
AppleFTW je napisao/la:Dobar dan svima, moj nick je AppleFTW. Imam 27 godina i od rođenja koristim Appleproizvode. Smatram da su najbolji iako ostale nikad nisam ni probao.
Zadnja izmjena: qwxy, dana/u 19 stu 2012, 00:40, ukupno mijenjano 1 put.
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Jabučarenje
Baš me zanima kako će se razvijati priča s Ubuntuom 
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Jabučarenje
Nemojte se rugati covjeku!
Dodje na forum, interesira ga Linux a vi se sprdate.
Dodje na forum, interesira ga Linux a vi se sprdate.
- drone
- Moderator
- Postovi: 3293
- Pridružen/a: 01 pro 2010, 23:50
- OS: Arch/KDE, Debian/Armbian
- Lokacija: Nova Gradiška
Re: Jabučarenje
U ovoj temi se otpočetka rugamo jabučarenju kao fenomenu koji su proizveli ljudi ludi za Appleovim proizvodima i žestoko pretjeruju (Apple fanboys). Ja takvo ponašanje ne razumijem i vjerojatno ću uvijek (možda pretjerano) reagirati na slične stvari. Ako čovjeka stvarno zanima Linux i ako nema namjeru trolati, naravno da je dobrodošao.
1986-1990: Commodore64 / 1990-1994: Amiga 500 / 1995-1996: Amiga 1200 / 1997-2001: N/A@home /
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch
2002-2004: Windows98, XP /
2004-2005: Knoppix, Mandrake / 2005: Mandriva, Ubuntu / 2005-2009: LFS / 2009-2010: Mint /
2010-... Arch