Mislim da ćeš se morati poigrati sa voffset i goto funkcijama, pogledaj ovdje: http://conky.pitstop.free.fr/wiki/index ... t_%28en%29
Pomoću njih možeš namjestiti da se određeni dijelovi conkyja prikazuju na već nekom dijelu desktopa, ako sam dobro skužila. Ako to ne pomogne, možda najbolje da pejstaš cijeli svoj config ovdje pa da svi zajedno pogledamo što se može od njega napraviti, a da bude tako kako ti želiš.
Conky
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Medojedni jazavac
- Postovi: 1536
- Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
- Spol: M
- OS: eOS Luna
- Lokacija: ForHill Croatia
- Kontakt:
Re: Conky
Hvala, al uspel sam.
Rijesil sam problem izmjenicnog prikazivanja dodavanjem
Sad mogu vise conky procesa odjednom imat, a da nemaju zasebni prozor, odnosno da su na desktopu.
Rijesil sam problem izmjenicnog prikazivanja dodavanjem
Kod: Označi sve
own_window_type overridestefan je napisao/la:tu mač gemišta
To understand recursion, you must first understand recursion.
- Medojedni jazavac
- Postovi: 1536
- Pridružen/a: 22 tra 2012, 08:55
- Spol: M
- OS: eOS Luna
- Lokacija: ForHill Croatia
- Kontakt:
Re: Conky
Moram sredit sad reminder da lijepo izgleda. Stavil budem kad sredim. 
stefan je napisao/la:tu mač gemišta
To understand recursion, you must first understand recursion.