ipernar je napisao/la:Ja ću glasati za njega jer je tip jednstavno predobar. Puno bolji do svih ostalih ponuđenih kandidata. Jednostavno je klasa za sebe i frajer ima 20 patenata. Poduzetnik je koji je sam kreirao proizvod, proizveo ga i distribuira ga već 30 godina. I naravno bogataš je, ali nije se obogatio 'privatizacijom' nego poštenim radom...
To poštujem, koristi svoje novce za kampanju, ne kao ovi štakori, troše tuđe milijune. Ali mu nije trebao onaj igrokaz sa Mesićem u kojem je rekao da je Stevi francuska obavještajna služba poklonila vilu.
domi je napisao/la:dalibor.klobucaric je napisao/la:/dev/null
/Home/User/.trash


geekovski izraz da se tema baci u prazninu, ponor.
Ali, ljudsko biće je zoon politikon, ako se mi nećemo baviti politikom, ona će se nama.
Markec je napisao/la:Ja ne gledam izgled nego djela, mene je josipović uvjerio da voli ubuntu

pa ču za njega glasati
Voli sve što vole mladi.

Kad smo već kod toga, SDP-ovci puno bolje iskorištavaju nove medije propagande, web 2.0 i slično.