Predsjednički Izbori

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Markec
Postovi: 3865
Pridružen/a: 30 sij 2008, 14:55
Spol: M
OS: neodlučan
Lokacija: Croatia/Zagorje

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Markec »

Neželim da bandić bude moj predsjednik
http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 0059782677

ili
Neželim da Ivo Josipović bude moj predsjednik
http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 7120863..1

Što se mene tiće radije bi da Josipović bude predsjenik a ne bandić koji vrijeđa, laže tako da sam glasao Ne želim da bude bandić moj predsjednik.
Avatar
shrike
Moderator
Postovi: 10322
Pridružen/a: 07 pro 2007, 18:07
Spol: Y
OS: utuntu 19.10
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la shrike »

Zapravo, ja bi da se rohatinski kandidira, jer bi glasao za njega (od bilo koga drugog). Zaprao ,da se čovjek kandidira za premijera to bi bilo fenomenalno.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la ipernar »

Ljudi moji nemamo izbora, čini se da ćemo morati za Josipovića ha? :D
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la simke »

shrike je napisao/la:Zapravo, ja bi da se rohatinski kandidira, jer bi glasao za njega (od bilo koga drugog). Zaprao ,da se čovjek kandidira za premijera to bi bilo fenomenalno.
jedi je steta sto ima govornu mamu, to bi ga jako kocilo
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la simke »

ipernar je napisao/la:Ljudi moji nemamo izbora, čini se da ćemo morati za Josipovića ha? :D
ja sam za bandica, jer je budala.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la glaskoncILLa »

rohatinski definitivno za premijera.
ali ono, puste zelje, pusti snovi, cemu mijenjati kad imamo kosoricu, a bandic mozda upotpuni slagalicu konacne pobjede gubitka svake veze sa realnoscu i mozgom od strane birackog tijela.
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
Abzeenth
Site Admin
Postovi: 6502
Pridružen/a: 06 lip 2009, 23:16
OS: Kubuntu & Fedora
Lokacija: Online

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la Abzeenth »

simke je napisao/la:ja sam za bandica, jer je budala.
Podsjeti me zašto je dobro/poželjno/umetni-bilo-koji-pozitivni-prilog da predsjednik države bude budala. :?
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la glaskoncILLa »

kul je, zezanje ovo-ono, pa i prosli je bio saljivdzija. :)
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la simke »

Abzeenth je napisao/la:
simke je napisao/la:ja sam za bandica, jer je budala.
Podsjeti me zašto je dobro/poželjno/umetni-bilo-koji-pozitivni-prilog da predsjednik države bude budala. :?
on je po meni savršen za tu poziciju.

a neznam zastto tog josipovica svi vole, pa on je tihi igrac, jos gora od bandica. pa u ustalo i on je vdio i pljackao zagreb. isti su. samo je ovaj pametniji pa prikrije tagove.

a ovaj budala koja ima svoje ja mi je jednostavno draža. napisao sam jednom vec.

nekrofilčina vs. arogantna seljačina. pa ti biraj.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
ipernar
Postovi: 468
Pridružen/a: 03 pro 2009, 21:32
Spol: M
OS: Mint 9/Google Chrome
Lokacija: /home/Špansko/
Kontakt:

Re: Predsjednički Izbori

Post Postao/la ipernar »

Bolje poker-face nego scar face! :D
"Microsoft asks us to imagine a world with no walls. Well then why would we need Windows?"
Odgovori