Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Znači ako imate limitiran net, nekakve probleme oko skidanja ili želite jednostavno isprobati nešto novo. Javite se na ovu temu, ja sam osobno spreman izdvojiti nekoliko kuna da Vam pošaljem neki dvd ili cd sa nekom linux distribucijom. Ovi putem pozivam i ljude koji mogu isto tak izdvojiti par kuna da se pošalje neki cd ili dvd osobama koje nisu u mogućnosti preuzeti s neta.
Osobno posjedujem distribucije Ubuntu, Kubuntu, Xubuntu, Fedoru, Debian. Ne radim preinake već skinem s neta, zapržim na cd i šaljem via snail mail. A vjerujem da će se pridružiti ljudi sa OpenSUSE, Mandrivom i sličnim distribucijama.

Ajmo ljudi širit GNU/Linux
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
Koistinen
Postovi: 128
Pridružen/a: 31 sij 2009, 10:10
OS: KANOTIX Hellfire, aptosid
Kontakt:

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la Koistinen »

nema frke.....šaljem Kanotix, Yoper, sidux, Toorox, Dreamlinux, itd.
Avatar
iv@n
Site Admin
Postovi: 7631
Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
Spol: M
OS: openSUSE TW
Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
Kontakt:

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la iv@n »

Nikad nije bio problem.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Odlično... super čak...
Ljudi javite se bez srama... For free je..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
iweb
Site Admin
Postovi: 4641
Pridružen/a: 07 ožu 2009, 17:00
Spol: M
OS: fedora 34

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la iweb »

Skino Puppya šaljem ak nađem CD-e
Lutherus

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la Lutherus »

može.zabilježi me.
evo imam ubuntu,debian,arch,slackware,hymera,suse,sabayon

opensolaris , desktopbsd,freebsd,reactos,beos , eto kome kaj treba nek viče.
Avatar
dalibor.klobucaric
Postovi: 1278
Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
Spol: M
OS: ubuntu 16
Lokacija: Čakovec
Kontakt:

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la dalibor.klobucaric »

Ok imamo kandidata za BiH za fedoru 12. Imo ko iz BiH da pošalje.. Ja mogu nije problem samo pitam dal ima ko iz države jer će prije stić?
E da i ako ima još ko iz BiH da treba, mogu poslati više stvari, ok?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
Avatar
ecvis17
Postovi: 210
Pridružen/a: 05 srp 2009, 09:46
Spol: m
OS: Debian

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la ecvis17 »

Takodjer nudim:
Debian lenny, Ubuntu 9 :misli: tak nekaj, pa relativno novi Open Suse kde 10.12 tako nest.
Debian 10, Windows 10, MacOS
Nele
Postovi: 248
Pridružen/a: 07 lip 2009, 12:55
Spol: M

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la Nele »

Ako neko ima openSUSE 11.2 i da je voljan slati u BiH nek' mi se javi :D
Lutherus

Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom

Post Postao/la Lutherus »

ostavi adresu u pp pa ti ga sendam
Odgovori