Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Moderator/ica: Moderatori/ce
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Znači ako imate limitiran net, nekakve probleme oko skidanja ili želite jednostavno isprobati nešto novo. Javite se na ovu temu, ja sam osobno spreman izdvojiti nekoliko kuna da Vam pošaljem neki dvd ili cd sa nekom linux distribucijom. Ovi putem pozivam i ljude koji mogu isto tak izdvojiti par kuna da se pošalje neki cd ili dvd osobama koje nisu u mogućnosti preuzeti s neta.
Osobno posjedujem distribucije Ubuntu, Kubuntu, Xubuntu, Fedoru, Debian. Ne radim preinake već skinem s neta, zapržim na cd i šaljem via snail mail. A vjerujem da će se pridružiti ljudi sa OpenSUSE, Mandrivom i sličnim distribucijama.
Ajmo ljudi širit GNU/Linux
Osobno posjedujem distribucije Ubuntu, Kubuntu, Xubuntu, Fedoru, Debian. Ne radim preinake već skinem s neta, zapržim na cd i šaljem via snail mail. A vjerujem da će se pridružiti ljudi sa OpenSUSE, Mandrivom i sličnim distribucijama.
Ajmo ljudi širit GNU/Linux
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
nema frke.....šaljem Kanotix, Yoper, sidux, Toorox, Dreamlinux, itd.
- iv@n
- Site Admin
- Postovi: 7631
- Pridružen/a: 01 pro 2007, 18:12
- Spol: M
- OS: openSUSE TW
- Lokacija: Vinkovci, Hrvatska
- Kontakt:
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Nikad nije bio problem.
To avoid criticism ~ do nothing, say nothing, be nothing.
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Odlično... super čak...
Ljudi javite se bez srama... For free je..
Ljudi javite se bez srama... For free je..
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Skino Puppya šaljem ak nađem CD-e
-
Lutherus
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
može.zabilježi me.
evo imam ubuntu,debian,arch,slackware,hymera,suse,sabayon
opensolaris , desktopbsd,freebsd,reactos,beos , eto kome kaj treba nek viče.
evo imam ubuntu,debian,arch,slackware,hymera,suse,sabayon
opensolaris , desktopbsd,freebsd,reactos,beos , eto kome kaj treba nek viče.
- dalibor.klobucaric
- Postovi: 1278
- Pridružen/a: 17 ožu 2008, 09:35
- Spol: M
- OS: ubuntu 16
- Lokacija: Čakovec
- Kontakt:
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Ok imamo kandidata za BiH za fedoru 12. Imo ko iz BiH da pošalje.. Ja mogu nije problem samo pitam dal ima ko iz države jer će prije stić?
E da i ako ima još ko iz BiH da treba, mogu poslati više stvari, ok?
E da i ako ima još ko iz BiH da treba, mogu poslati više stvari, ok?
Because Open Source Matters
--
Sites - Under construction
--
Sites - Under construction
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Takodjer nudim:
Debian lenny, Ubuntu 9
: tak nekaj, pa relativno novi Open Suse kde 10.12 tako nest.
Debian lenny, Ubuntu 9
Debian 10, Windows 10, MacOS
Re: Ko treba kakvu distribuciju - šaljem(o) poštom
Ako neko ima openSUSE 11.2 i da je voljan slati u BiH nek' mi se javi 