(Rješeno) Hotmail sam šalje poruke

Razmjena savjeta i trikova o podešavanju sustava i programa.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
mijalic
Postovi: 99
Pridružen/a: 20 stu 2010, 21:45
OS: Ubuntu 10.10 32-bit

(Rješeno) Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la mijalic »

Imam account na hotmailu i svako malo sam od sebe svima iz adresara šalje mailove /spam.
Ovo radi sa weba, ne sa mog računala na kojem imam gmail account.

Može li se i kako rješiti ovaj problem bez da pobrišem sve kontakte ?
Ima li neka opcija u postavkama da ne šalje cirkularna pisma ?
Zadnja izmjena: mijalic, dana/u 13 vel 2011, 13:19, ukupno mijenjano 1 put.
The Acacia Strain
Postovi: 1464
Pridružen/a: 12 kol 2008, 00:06
Spol: M

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la The Acacia Strain »

moguce da se radi o mailer daemon-u, pa ti je account hackan nekim nacinom. probaj promijenit password, pa vidi jel ima kakve razlike.
DebianResources
DebianHandbook
devil je napisao/la:nije neka tamo kanta pametnija od nas tu.
mijalic
Postovi: 99
Pridružen/a: 20 stu 2010, 21:45
OS: Ubuntu 10.10 32-bit

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la mijalic »

Nisam našao opciju za mjenjane passworda. Nije u profilu. Gdje da je nađem ?

Našao sam u opcijama. i promjenio je.
Sad imam novi problem, neki neaktivni mail mi stoji gdje je notifikacija za reset pasworda. kako njega da promjenim?
Zadnja izmjena: mijalic, dana/u 27 sij 2011, 10:40, ukupno mijenjano 1 put.
The Acacia Strain
Postovi: 1464
Pridružen/a: 12 kol 2008, 00:06
Spol: M

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la The Acacia Strain »

neam acc tamo, pa ne bi znao napamet, al vidi jel ovo pomaze:
http://www.tech-faq.com/change-hotmail-password.html
DebianResources
DebianHandbook
devil je napisao/la:nije neka tamo kanta pametnija od nas tu.
mijalic
Postovi: 99
Pridružen/a: 20 stu 2010, 21:45
OS: Ubuntu 10.10 32-bit

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la mijalic »

Igla u plastu sijena...
Promjenio sam lozinku, sad čekam da vidim što će se dešavati sa spamom.
Avatar
PsyTrance
Postovi: 244
Pridružen/a: 10 sij 2010, 12:27
Spol: M
OS: Arch
Lokacija: 127.0.0.1

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la PsyTrance »

Nebi više smjelo.
Vjerojatno si se logirao na hotmail sa nekog zaraženog Windowsa koji ti je pokupio lozinku pa radi sranja.

Imao isti problem. Mijenjanje passworda je pomoglo.
Ima onih programčića "MSN Virus Cleaner" "bla bla bla" koji ti naprave još veću štetu na računalu i mailu.
Ne nasjedajte na te gluposti.
mijalic
Postovi: 99
Pridružen/a: 20 stu 2010, 21:45
OS: Ubuntu 10.10 32-bit

Re: Hotmail sam šalje poruke

Post Postao/la mijalic »

Evo ne šalje više, izgleda da je promjena passworda riješila problem.
Odgovori