Godinu dana portala
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Godinu dana portala
Čestitke za rođendan i još puno godina uspješnog rada!
Re: Godinu dana portala
moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....
ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.
treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.
treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost: http://www.svijetkulture.com
-
Gigolo
Re: Godinu dana portala
Slažem se u svemu osim mjenjanja dizajna. Čemu to?hondo je napisao/la:moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....
ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.
treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
Re: Godinu dana portala
cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Godinu dana portala
Why?iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: Godinu dana portala
dizajn je povremeno potrebno promjeniti kako bi se poboljšao rad na webu....
primjer. pustiš u rad novi web i pratiš nekh 6-7 mjeseci što i kako ljudi klikaju.. onda vidiš nedostatke, propuste i manjkavosti... i to onda ukomponiraš u novi izgled.. pa ga pustiš naokon godine ili godine ipo... tako web neće postati dosadan stalno se nešto novo vidi i može istraživati.
zašto auto industrija svako par godina pusti novi model auta van??
recimo ono što nethr radi je totalno out.imaju dizajn isti već 10 godina.. em su već svima dosadili em taj web više nije po nikakvim standardima ni tehnološki ni vizualno.
P.S.
da baš ne budem do kraja off topic super je ideja o poklonima... iako nisam dobio veseli me što ima i toga....
i nadam se da će uskoro biti i neki date forumaša.. ukoliko već nije bio....
trebalo se nešto organizirati na godišnjicu.... bilo je idealno vrijeme.
primjer. pustiš u rad novi web i pratiš nekh 6-7 mjeseci što i kako ljudi klikaju.. onda vidiš nedostatke, propuste i manjkavosti... i to onda ukomponiraš u novi izgled.. pa ga pustiš naokon godine ili godine ipo... tako web neće postati dosadan stalno se nešto novo vidi i može istraživati.
zašto auto industrija svako par godina pusti novi model auta van??
recimo ono što nethr radi je totalno out.imaju dizajn isti već 10 godina.. em su već svima dosadili em taj web više nije po nikakvim standardima ni tehnološki ni vizualno.
P.S.
da baš ne budem do kraja off topic super je ideja o poklonima... iako nisam dobio veseli me što ima i toga....
i nadam se da će uskoro biti i neki date forumaša.. ukoliko već nije bio....
trebalo se nešto organizirati na godišnjicu.... bilo je idealno vrijeme.
najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost: http://www.svijetkulture.com
Re: Godinu dana portala
a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.4ndY je napisao/la:Why?iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Godinu dana portala
Hehehe, sad si se upravo odo da ti je sifra za ovaj forum ista kao i za fejsbuk i za spajanje na internet providera i za root...iugrina je napisao/la:a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.4ndY je napisao/la:Why?iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje
No šala na stranu, objektivno gledano, koliko foruma na netu ima SSL? A isti može prouzročit nekompatibilnost kod nekih korisnika (oni s browserima iz PreHistorica
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: Godinu dana portala
to sto mnogo foruma nema SSL nije moja briga ako ja nisam dio njih.
steta je da mi, kao nekakvi racunarci kojima nije problem sloziti self-signed
certifikat i osobe koje su upoznate s problemima cistog httpa, nemamo SSL
a sto se tice moje sifre, da! po forumima i koristim uglavnom jednu
steta je da mi, kao nekakvi racunarci kojima nije problem sloziti self-signed
certifikat i osobe koje su upoznate s problemima cistog httpa, nemamo SSL
a sto se tice moje sifre, da! po forumima i koristim uglavnom jednu
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
Re: Godinu dana portala
moze objasnjenje sto je to za nas neznalice...iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:
nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.