Godinu dana portala

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
Gruvy
Postovi: 39
Pridružen/a: 09 pro 2007, 13:34
Spol: M
OS: Arch Linux
Lokacija: Zadar

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la Gruvy »

Čestitke za rođendan i još puno godina uspješnog rada!
Avatar
hondo
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 08:39
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la hondo »

moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....

ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.

treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost: http://www.svijetkulture.com
Gigolo

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la Gigolo »

hondo je napisao/la:moje čestitke... a iz iskustva znam da je prva godina najteža....

ako se u tom vremenu stvori neka baza čitatelja i tipkača na forumu onda je dalje sve lakše. A kako vidim ovaj portal živi.

treba samo stalno ulagati, održavati, mjenjati dizajn... i kada ljudi vide da se tu stalno nešto događa posjeta neće nedostajati.
Slažem se u svemu osim mjenjanja dizajna. Čemu to?
iugrina
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 stu 2008, 10:06
OS: Gentoo
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la iugrina »

cestitam i ja :aplauz:

nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
Avatar
4ndY
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la 4ndY »

iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:

nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?

ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje ;-)
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Avatar
hondo
Postovi: 93
Pridružen/a: 01 ožu 2008, 08:39
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la hondo »

dizajn je povremeno potrebno promjeniti kako bi se poboljšao rad na webu....

primjer. pustiš u rad novi web i pratiš nekh 6-7 mjeseci što i kako ljudi klikaju.. onda vidiš nedostatke, propuste i manjkavosti... i to onda ukomponiraš u novi izgled.. pa ga pustiš naokon godine ili godine ipo... tako web neće postati dosadan stalno se nešto novo vidi i može istraživati.

zašto auto industrija svako par godina pusti novi model auta van??

recimo ono što nethr radi je totalno out.imaju dizajn isti već 10 godina.. em su već svima dosadili em taj web više nije po nikakvim standardima ni tehnološki ni vizualno.

P.S.
da baš ne budem do kraja off topic super je ideja o poklonima... iako nisam dobio veseli me što ima i toga....
i nadam se da će uskoro biti i neki date forumaša.. ukoliko već nije bio....
trebalo se nešto organizirati na godišnjicu.... bilo je idealno vrijeme.
najveći hrvatski portal za kulturu i umjetnost: http://www.svijetkulture.com
iugrina
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 stu 2008, 10:06
OS: Gentoo
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la iugrina »

4ndY je napisao/la:
iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:

nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?

ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje ;-)
a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
Avatar
4ndY
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la 4ndY »

iugrina je napisao/la:
4ndY je napisao/la:
iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:

nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
Why?

ontopic: sretan rodjedan i samo tako dalje ;-)
a zasto se inace stavlja SSL? pa da ne saljem plain text sifru okolo! mozda zato.
Hehehe, sad si se upravo odo da ti je sifra za ovaj forum ista kao i za fejsbuk i za spajanje na internet providera i za root... ruga_se rofl

No šala na stranu, objektivno gledano, koliko foruma na netu ima SSL? A isti može prouzročit nekompatibilnost kod nekih korisnika (oni s browserima iz PreHistorica :lol: )
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
iugrina
Postovi: 32
Pridružen/a: 13 stu 2008, 10:06
OS: Gentoo
Lokacija: Split
Kontakt:

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la iugrina »

to sto mnogo foruma nema SSL nije moja briga ako ja nisam dio njih.
steta je da mi, kao nekakvi racunarci kojima nije problem sloziti self-signed
certifikat i osobe koje su upoznate s problemima cistog httpa, nemamo SSL

a sto se tice moje sifre, da! po forumima i koristim uglavnom jednu :D
Gentoo, vanilla kernel, openbox, pypanel, conky, vim, irssi, rtorrent, comix, gajim, quodlibet, mpd, mplayer, ...
Avatar
zole052
Postovi: 9952
Pridružen/a: 12 tra 2008, 22:45
Spol: M
OS: Manjaro/Endevour
Lokacija: Rijeka

Re: Godinu dana portala

Post Postao/la zole052 »

iugrina je napisao/la:cestitam i ja :aplauz:

nego, jel bi mogli dobiti nekakvu SSL podrsku za forum povodom
rodjendana? mislim, nije tesko napraviti self-signed certifikat.
moze objasnjenje sto je to za nas neznalice... :misli
Nije teško biti toliko nesrećan da bi čovek počeo da pije. Ljude treba odvikavati od nesreće, a ne od alkohola. Nesreća je veći porok.
Odgovori