[VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Lutherus
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Kaj se tiće tutoriala, veliki dio ih je i u pdf-u dostupan no upitna je isplativost jer ljudi idalje postavljaju ista tri pitanja koja su masu puta odgovorena i ne treba sve duplirati.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
ima, #linuxzasve.com na irc.freenode.net, i smatram da ne treba biti u glavnom izborniku, jer je prvi u footeru, među linkovima na LZS profile na društvenim mrežama.jurastublic je napisao/la:Jel linuxzasve ima IRC kanal? Ako ima, trebalo ga je stavit u glavni meni homepagea.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Možda da napravimo i jedan veliki PDF/zbirku tutoriala? To za isplativost jest istina, ali ima i ljudi koji zapravo pročitaju tutorial prije pitanja.Lutherus je napisao/la:Kaj se tiće tutoriala, veliki dio ih je i u pdf-u dostupan no upitna je isplativost jer ljudi idalje postavljaju ista tri pitanja koja su masu puta odgovorena i ne treba sve duplirati.
- jurastublic
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
- Spol: M
- OS: Mint 10 LXDE itd...
- Lokacija: i grupa Film
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
A, zato ga nisam ni vidio,alergičan sam na društvene mreže pa to nesvjesno preskačem, a footer je inače daleko dolje.prvi u footeru, među linkovima na LZS profile na društvenim mrežama.
Hvala iweb.
"Hodor bre foobar"
-
Lutherus
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Nepotrebno. Zbirka tutoriala je nepregledna i masa toga ne bi bila logički posložena i opet bi na kraju situacija bila ista kaj se tiče litanja i pokazivanja zanimljivosti. Je, sve je to super divno fino i krasno kad ima 8k pogleda u tjedan dana no od tih 8k ljudi možda je njih 10 i pročitalo i još ih se možda 10 potaknulo na razmišljanje. No trebalo bi ih još barem 100 taknuti. Evo neki dan na forumu situacija ista. Topic sa pitanjem kako ovo kako ono a kad ono pitanja u istom stilu oko 30ak i još smo sve obradili 6 puta po tutorijalima. Trebali bi ljude upoznati i sa opcijom pretraživanja foruma i možda zabraniti necrobumping i stvaranje zombie threedova uz opciju prvo pretraži dal možda već ima. I kao što već rekoh obavezno predstavljanje za svakog novog korisnika. Bez predstavljanja nema postanja.iweb je napisao/la:Možda da napravimo i jedan veliki PDF/zbirku tutoriala? To za isplativost jest istina, ali ima i ljudi koji zapravo pročitaju tutorial prije pitanja.Lutherus je napisao/la:Kaj se tiće tutoriala, veliki dio ih je i u pdf-u dostupan no upitna je isplativost jer ljudi idalje postavljaju ista tri pitanja koja su masu puta odgovorena i ne treba sve duplirati.
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
sto bi tocno dobio sa predstavljanjem ili sto mene sprijecava da se predstavim kao pjegava curica sa keckicama..? 
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
-
Lutherus
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Mislim da ne shvačaš. Bez postanja u Novi korisnici predstvljanje nema postanja na ostatku foruma.
Većina ljudi ionako radi hit`n run i više se ne vraća. Nije bit imati 100 000 registriranih korisnika već što više aktivnih i kvalitetnih. E sad ak je nekome fetiš glumiti pjegavu 12 godišnjakinju nek ju glumi no kako ovo nije opći forum tipa crozone, forum.hr i croportala već je više tehnički forum namjenjen ljudima zajedničkog interesa pretpostavljam da neće biti odviše ni trolova ni perveta.
Većina ljudi ionako radi hit`n run i više se ne vraća. Nije bit imati 100 000 registriranih korisnika već što više aktivnih i kvalitetnih. E sad ak je nekome fetiš glumiti pjegavu 12 godišnjakinju nek ju glumi no kako ovo nije opći forum tipa crozone, forum.hr i croportala već je više tehnički forum namjenjen ljudima zajedničkog interesa pretpostavljam da neće biti odviše ni trolova ni perveta.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Ne vole svi dijelit osobne podatke tj. predstavljat se i govorit o sebi. Samo bi time udaljili nove korisnike.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Što se mene tiče, može. Predstaviš se pa možeš postat. A, ako nećeš dijeliti osobne informacije možeš napisati nešto tipa "bok ekipa :)"
-
Lutherus
Re: [VAŽNO!] Glas naroda - promjene na forumu
Ja bi rađe 10 ozbiljnih i aktivnih nego 5 000 koji pitaju kako promjeniti wallpaper na ubuntu pa nestanumax360se je napisao/la:Ne vole svi dijelit osobne podatke tj. predstavljat se i govorit o sebi. Samo bi time udaljili nove korisnike.