(i/e)migracija
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Lutherus
Re: (i/e)migracija
Da imam firmu ukupan broj sati provedenih na facebooku bi jednostavno oduzel od broja radnih sati za taj mjesec a ostatak isplatil. Bez beda i da dođe samo 1 minuta na mjesec. Inaće nedavno upoznal ženu iz Kambođe koja došla u Hrvatsku jer je Hrvatska kultura, Europa, civilizacija. U Kambođi je imala plau 400$ a u Hrvatskoj zarađuje 2800 kn na mjesec. Ukupna prednost u hrvatskoj naspram Kambođe oko 250 kn. Da fuq??!
Re: (i/e)migracija
Eto, zato mi nedostaje abzeenth. Njeni komentari uvijek budu puno pogodak. Ma ko je vidio raditi?! Sačuvaj me bože: rad je 1-2 sata na dan sa minimalnim odgovornostima i punom plaćom kao da si radio 80 sati tjedno. Sve ostalo je robovlasničko iživljavanje.
Es gibt keinen Gott, kein Universum, keine menschliche Rasse, kein irdisches Leben, keinen Himmel, keine Hölle. Es ist alles ein Traum - ein grotesker und dummer Traum. Nichts existiert außer dir. Und du bist nur ein Gedanke - ein vagabundierender Gedanke, ein nutzloser Gedanke, ein heimatloser Gedanke, der verloren in der leeren Ewigkeit wandelt!
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: (i/e)migracija
Australija, čim završim faks, malo para skupim i bježim odavde, SAD nije što je bio, propada žešće samo zato što te pare što imaju sve bacaju u naoružanje umjesto na uređenje države, Kanada je orijentirana više energetici a to me baš ne privlači, ali u Australiji postoji šansa za naći dobar posao u IT sektoru
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: (i/e)migracija
Kakva je Irska po tom pitanju? Mislim, u IT odjelu..PunkBastard je napisao/la:Australija, čim završim faks, malo para skupim i bježim odavde, SAD nije što je bio, propada žešće samo zato što te pare što imaju sve bacaju u naoružanje umjesto na uređenje države, Kanada je orijentirana više energetici a to me baš ne privlači, ali u Australiji postoji šansa za naći dobar posao u IT sektoru
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: (i/e)migracija
Direktiva u Samsung ;DLutherus je napisao/la:japan!
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
Re: (i/e)migracija
Misliš da bi se prosječni 'rvacki ekonomski emigrant tamo snašao? Nekako sam mišljenja da se samo rijetki zaljubljenici mogu priviknuti na njihov način života i poslovanja. U tvom slučaju, ovo, zaljubljenik je prilično doslovno, kaj ne?Lutherus je napisao/la:japan!
Kolega Matej, Samsung je Južnokorejski.matej je napisao/la:Direktiva u Samsung ;DLutherus je napisao/la:japan!
Where there is a gui there's a way.
- Heisenberg
- Postovi: 2232
- Pridružen/a: 29 lis 2012, 07:57
- OS: SLCKWR 14.1
Re: (i/e)migracija
Ispricavam se kolega Fugu, uvijek brkam te drzaveFugu je napisao/la:Misliš da bi se prosječni 'rvacki ekonomski emigrant tamo snašao? Nekako sam mišljenja da se samo rijetki zaljubljenici mogu priviknuti na njihov način života i poslovanja. U tvom slučaju, ovo, zaljubljenik je prilično doslovno, kaj ne?Lutherus je napisao/la:japan!![]()
Kolega Matej, Samsung je Južnokorejski.matej je napisao/la:Direktiva u Samsung ;DLutherus je napisao/la:japan!
“Small shifts in your thinking, and small changes in your energy, can lead to massive alterations of your end result.”
- PunkBastard
- Postovi: 1975
- Pridružen/a: 19 srp 2011, 22:39
- Spol: M
- OS: Debian 7 Wheezy
- Lokacija: wonderland
Re: (i/e)migracija
Neznam za Irsku al Japanci imaju svega od robotike preko IT-a do elektronike, samo je plaća upitna
I don't want to be a human. I want to see gamma rays, I want to hear x-rays and I want to smell dark matter. I want to reach out with something other than this prehensile paws and feel the solar wind of a super nova flowing over me.
Re: (i/e)migracija
@Lutherus
ili jednostavno blokiras Facebook.
@matej
Koliko cujem Irska je jako skupa.
@glaskoncila
tako je
ili jednostavno blokiras Facebook.
@matej
Koliko cujem Irska je jako skupa.
@glaskoncila
tako je
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.