[ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Prijedlozi, komentari, kritike i sl. vezano uz portal.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Onda, kako otvarate poštanski pretinac?

Anketa je završila: 02 svi 2014, 14:10.

Thunderbird/Icedove
25
44%
KMail
4
7%
Evolution
0
Nema glasova.
Mutt
2
4%
Alpine
0
Nema glasova.
Claws Mail
1
2%
Neki drugi dektop klijent
0
Nema glasova.
Samo web-sučelje
24
42%
Samo smartphone mail aplikaciju
1
2%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
shicy
Postovi: 8905
Pridružen/a: 28 lip 2009, 22:49
Spol: M
OS: Slackware

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la shicy »

mislim da bi on jako dobro prošao na anketi: "koji softver brišete odmah nakon friške instalacije?" :D
Avatar
max360se
Postovi: 6781
Pridružen/a: 06 lis 2011, 01:29
Spol: M
OS: Ovisi za sta
Lokacija: ~$

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la max360se »

rofl

Nekad je bio dobar.
Lutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging site :D
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
Avatar
jurastublic
Postovi: 1907
Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
Spol: M
OS: Mint 10 LXDE itd...
Lokacija: i grupa Film

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la jurastublic »

Mail mi je integriran u Operu i to inače koristim, a samostalni klijent mi je Claws, to jako rijetko.
OT, da ne zaboravimo stari dobri Usenet, za to koristim Pan.
Avatar
audiosl4ve
Postovi: 729
Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
Spol: M
OS: CachyOS

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la audiosl4ve »

samo broswing pregledavam mailove. Nemam potrebu za nista vecim jer ovak i onak saljem ih svake prijestupne. I naravno imam podeseno na mobu da mi dolaze ali to mi sluzi eto tek toliko samo :D
Nklst
Postovi: 27
Pridružen/a: 02 ožu 2014, 18:15
OS: Linux Mint

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la Nklst »

Thunderbird na desktopu. K-9 na telefonu.
Avatar
madone
Postovi: 1594
Pridružen/a: 09 srp 2008, 09:49
Spol: M
OS: Debian
Lokacija: Zagreb

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la madone »

stefan je napisao/la:2014. je.... E-mail još nije umro.
Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.

Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.

Thunder :kava
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la Suko »

Kako to mislite da mail samo sto nije umro? Pa di bi umro?
Meni je to jos uvijek jedan od glavnih ozbiljnijih nacina komunikacije. Uz telefoniranje.
Jel vi kazete svom kolegi iz druge ustanove:"Posalji mi predracun na Fejs."? Ili:"Potvrdi ucestvovanje preko Vibera."? "Skajpati cemo ti nalaze"
Nakon sto je faks uglavnom velikim djelom izumro, mail je preuzeo vecim dijelom njigovu ulogu.
Kakvom se vi to modernom komunikacijom sluzite kad komunicirate s poslovnim kolegama? (A da nije telefon)
Avatar
nicky
Site Admin
Postovi: 2074
Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
Spol: Ž
OS: ubuntu 12.04
Lokacija: Zagreb

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la nicky »

madone je napisao/la: Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.

Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.

Thunder :kava
Zašto misliš da email ne štiti privatnost?

Send from my Nokia 3110 using two fingers :)
Avatar
madone
Postovi: 1594
Pridružen/a: 09 srp 2008, 09:49
Spol: M
OS: Debian
Lokacija: Zagreb

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la madone »

Komunikacija nije zaštićena i omogućava zloupotrebu.
Jednostavno ta tehnologija je zastarjela jer je nastala kada ljudi nisu razmišljali o sigurnosti.

https://luxsci.com/blog/the-case-for-em ... urity.html
Marijek
Postovi: 253
Pridružen/a: 13 srp 2008, 20:08
Spol: M
OS: A
Lokacija: Kž - Zg

Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?

Post Postao/la Marijek »

Thunderbird najviše i pored toga web appovi za nekoliko mail accountova...
per aspera ad astra iliti kroz gužvu do šanka...
In a world without walls and fences who needs Windows and Gates?
Odgovori