Nije tajna, malo mi prostalkaj postove i vidjet ćeš da imam Bnet

. Ali svejedno mi je, sve i da imam najbrži, opet nemam audiovizualnu opremu za pozive. A vjerojatno je ta sporost i do samog laptopa, prastar je i nema dosta RAM-a. Iako, kad je moj brat na svom superbrzom novom računalu pokušavao video-poziv preko Skypea, isto je bilo užasno sporo i sve je umiralo, tako da ne znam do čega je to zapravo. A nije me baš ni puno briga
Inače sam se godinama opirala instalaciji Skypea jer mislim da je to užasan primjerak vlasničkog softvera, tek sam ga doslovno prije par dana instalirala zbog jednog posla. I sad se osjećam grozno, kao da sam izdala sve u što vjerujem u vezi open sourcea i Linuxa

Mislim da ću ga obrisat za par dana
