Bicikli

Razne diskusije nevezane za Linux.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
Vl@do
Moderator
Postovi: 6220
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Bicikli

Post Postao/la Vl@do »

Gogy, svi su oni dobri. Probaj sjesti prije kupovine pa sam odluči. Meni je kod odabira važan mekani sic i da se ugodno osjećam (pravilan položaj) u vožnji. Mislim ono, da nisam pogrbljen previše. ;)
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
Gogy
Postovi: 683
Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
Spol: M
OS: Mint (cinnamon)
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Bicikli

Post Postao/la Gogy »

Kupio sam na kraju ovoga http://www.tct-author.hr/artikli.php?id=879, iako su u trgovini rekli da nije na 30% nego na 20% uspio sam uvjerit lika da bi bilo fer da mi da za 30% kad kaže tako na stranici :D

Da, svi su dobri. Pogotovo nakon što sam 20-ak godina vozio bicikle od 800-900kn imam dojam da ovaj sam ide. Da ne govorim o kočnicama, puno brzina i kako je lagan. Za moj stari mi je trebalo dvije ruke da ga podignem samo, a ovog nosim u jednoj ruci po stepenicama bez problema.
Avatar
Vl@do
Moderator
Postovi: 6220
Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
Spol: M
OS: Arch KDE Plazma
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Bicikli

Post Postao/la Vl@do »

Tako i ja kad sjednem na bicikl od sina, odmah mi dođe da svoju staru ragu bacim. To leti, uzbrdo i nizbrdo. Uživancija prava. :-)
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Avatar
bertone
Site Admin
Postovi: 11554
Pridružen/a: 01 kol 2012, 12:39
Spol: M
OS: LMDE 6

Re: Bicikli

Post Postao/la bertone »

Kad vas slušam kako lijepo pričate o biciklima za 3k kn ne mogu ni zamisliti kako onda ide ovaj.
[+ Prikaži] Klik
ThinkPad T14s Gen. 1
AMD Ryzen 7 PRO 4750U
16 GB DDR4-3200
Samsung SSD 970 EVO Plus 2TB
14" FHD IPS (Innolux N140HCG-GQ2)
WiFi Intel® Wi-Fi® 6 AX200
OS: LMDE 6
Slika: [url=https://i.postimg.cc/fs6gNqZt/Slika-zas ... -58-57.png[/url]

***

ZEN
"Charlie. What are you thinking?"
"I'm thinking about what I want and what I need."
"What do you want?"
"I want a peaceful soul."
"And what do you need?"
"I need a bigger gun."
Avatar
Jeremija
Postovi: 807
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Spol: M
OS: Dual Ubuntu i win11

Re: Bicikli

Post Postao/la Jeremija »

Ima li još koji zagriženi biciklist među vama, i da li ste još aktivni vi koji ste komentirali u temi? Molim sliku bicika da malo pasem očima :)
Inače sam zaljubljenik, više u cestovni, ali ponekad tjeram i brdski kroz šumu.
Evo "kockice" koja lagano ulazi u treću sezonu. Svašta smo prošli zajedno, ćevape u Bosni, sretno i opasno proklizavanje u zavoju pri brzini od 60km/h, pa i ne baš sretno klizanje na koljenu u kružnom toku... Nije nešto ekstra, okvir je vrhunski, vilica ugljik, oprema je malo lošija Shimano Claris, što jednog dana planiram zamijeniti sa Shimano 105. Ali i ovako kockica je zmaj od bicikla, sa svojih 9,5 kg. i jednom "konjskom" snagom može postidjeti i duplo skuplji bicikl :hihi

slika
Gotovo na granici sa Srbijom:
slika
Na jednoj biciklijadi. Fotograf ga je stvarno lijepo uslikao, radi torbice vjerojatno :)
slika

slika
često u ovom društvu
slika
na zadnjoj sam u aero položaju radi sprdnje, nije utrka :D
Zadnja izmjena: Jeremija, dana/u 26 stu 2020, 18:35, ukupno mijenjano 2 puta.
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Jeremija
Postovi: 807
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Spol: M
OS: Dual Ubuntu i win11

Re: Bicikli

Post Postao/la Jeremija »

Novi tek prešao 100km, nadam se da će izdržati još 100 000 kilometara. Još uvijek odlična akcija, ljudi kupujte dok ima vaše veličine!

http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1379

slika

slika

slika

slika
:)
Tko živi u nadi umire u gov....
Avatar
Jeremija
Postovi: 807
Pridružen/a: 20 pro 2015, 15:51
Spol: M
OS: Dual Ubuntu i win11

Re: Bicikli

Post Postao/la Jeremija »

slika
Ovaj sam dobio na poklon i obožavam te stare rame iz 80-90-tih :)
Ovaj čak ima vrijednost što je proizveden na Balkanu, u UNIS Sarajevu.
Imam namjeru da ga renoviram, ali iskreno nikako viška 1000 kuna da potrošim na njega.
Tko živi u nadi umire u gov....
Odgovori