Bicikli
Moderator/ica: Moderatori/ce
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Bicikli
Gogy, svi su oni dobri. Probaj sjesti prije kupovine pa sam odluči. Meni je kod odabira važan mekani sic i da se ugodno osjećam (pravilan položaj) u vožnji. Mislim ono, da nisam pogrbljen previše. 
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
- Gogy
- Postovi: 683
- Pridružen/a: 14 vel 2008, 22:42
- Spol: M
- OS: Mint (cinnamon)
- Lokacija: Pula
- Kontakt:
Re: Bicikli
Kupio sam na kraju ovoga http://www.tct-author.hr/artikli.php?id=879, iako su u trgovini rekli da nije na 30% nego na 20% uspio sam uvjerit lika da bi bilo fer da mi da za 30% kad kaže tako na stranici 
Da, svi su dobri. Pogotovo nakon što sam 20-ak godina vozio bicikle od 800-900kn imam dojam da ovaj sam ide. Da ne govorim o kočnicama, puno brzina i kako je lagan. Za moj stari mi je trebalo dvije ruke da ga podignem samo, a ovog nosim u jednoj ruci po stepenicama bez problema.
Da, svi su dobri. Pogotovo nakon što sam 20-ak godina vozio bicikle od 800-900kn imam dojam da ovaj sam ide. Da ne govorim o kočnicama, puno brzina i kako je lagan. Za moj stari mi je trebalo dvije ruke da ga podignem samo, a ovog nosim u jednoj ruci po stepenicama bez problema.
- Vl@do
- Moderator
- Postovi: 6220
- Pridružen/a: 28 lis 2011, 23:31
- Spol: M
- OS: Arch KDE Plazma
- Lokacija: Zagreb
- Kontakt:
Re: Bicikli
Tako i ja kad sjednem na bicikl od sina, odmah mi dođe da svoju staru ragu bacim. To leti, uzbrdo i nizbrdo. Uživancija prava. 
Moj pogled na sve to.
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Glavna snaga GNU/Linuxa nije besplatnost, nego SLOBODA.
http://wiki.open.hr/wiki/Linux_CLI_naredbe
Re: Bicikli
Kad vas slušam kako lijepo pričate o biciklima za 3k kn ne mogu ni zamisliti kako onda ide ovaj.
Re: Bicikli
Ima li još koji zagriženi biciklist među vama, i da li ste još aktivni vi koji ste komentirali u temi? Molim sliku bicika da malo pasem očima 
Inače sam zaljubljenik, više u cestovni, ali ponekad tjeram i brdski kroz šumu.
Evo "kockice" koja lagano ulazi u treću sezonu. Svašta smo prošli zajedno, ćevape u Bosni, sretno i opasno proklizavanje u zavoju pri brzini od 60km/h, pa i ne baš sretno klizanje na koljenu u kružnom toku... Nije nešto ekstra, okvir je vrhunski, vilica ugljik, oprema je malo lošija Shimano Claris, što jednog dana planiram zamijeniti sa Shimano 105. Ali i ovako kockica je zmaj od bicikla, sa svojih 9,5 kg. i jednom "konjskom" snagom može postidjeti i duplo skuplji bicikl

Gotovo na granici sa Srbijom:

Na jednoj biciklijadi. Fotograf ga je stvarno lijepo uslikao, radi torbice vjerojatno


često u ovom društvu

na zadnjoj sam u aero položaju radi sprdnje, nije utrka
Inače sam zaljubljenik, više u cestovni, ali ponekad tjeram i brdski kroz šumu.
Evo "kockice" koja lagano ulazi u treću sezonu. Svašta smo prošli zajedno, ćevape u Bosni, sretno i opasno proklizavanje u zavoju pri brzini od 60km/h, pa i ne baš sretno klizanje na koljenu u kružnom toku... Nije nešto ekstra, okvir je vrhunski, vilica ugljik, oprema je malo lošija Shimano Claris, što jednog dana planiram zamijeniti sa Shimano 105. Ali i ovako kockica je zmaj od bicikla, sa svojih 9,5 kg. i jednom "konjskom" snagom može postidjeti i duplo skuplji bicikl

Gotovo na granici sa Srbijom:

Na jednoj biciklijadi. Fotograf ga je stvarno lijepo uslikao, radi torbice vjerojatno


često u ovom društvu

na zadnjoj sam u aero položaju radi sprdnje, nije utrka
Zadnja izmjena: Jeremija, dana/u 26 stu 2020, 18:35, ukupno mijenjano 2 puta.
Tko živi u nadi umire u gov....
Re: Bicikli
Novi tek prešao 100km, nadam se da će izdržati još 100 000 kilometara. Još uvijek odlična akcija, ljudi kupujte dok ima vaše veličine!
http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1379





http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1379




Tko živi u nadi umire u gov....
Re: Bicikli

Ovaj sam dobio na poklon i obožavam te stare rame iz 80-90-tih
Ovaj čak ima vrijednost što je proizveden na Balkanu, u UNIS Sarajevu.
Imam namjeru da ga renoviram, ali iskreno nikako viška 1000 kuna da potrošim na njega.
Tko živi u nadi umire u gov....