kao običnog korisnika zanima me da li je moguće ikako utjecati na promjenu postavki datuma, obzirom da
je programski (ili kako se to već kaže) postavljen samo ovaj "američki stil" prikaza; odnosno /mjesec-dan-godina/.
Nije da sam to tek sada primjetio već eto
btw., prije desetak dana sam opet reinstalirao Ubuntu i moram pohvaliti ekipu jer nakon instalacije nije potrebno kernele upgrade-ati kroz "terminal" (sa 4.04 na 08 ...10 itd.) već ih automatski "podesi" na 13-icu.
Također bih volio znati koja je razlika kod tih "terminala" ..... obzirom da u software centru imaju dvije inačice .... odnosno, da li je potrebno imati i onaj neki "XTerm"
Nadalje ... kad smo već kod sofware centra i instaliranih programa ...... isto tako, zanima me zašto imaju dva ona
"ImageMagicK (displayQ16)"
Zanima me kakva su iskustva korisnika što se tiče ovog "zadnjeg" Firefox-a, jer sam stekao dojam/primjetio; da se kod prvog pokretanja uvijek sporije učitava, otvara stranice ili vraća na "homepage" .....
Eto ... dosta za jutro .... pa do idućeg puta .... pozz