jooooj, ti si tako kewl. ti nikad neces prihvatiti certifikat ako nije iz ...Tux Slave je napisao/la:Ja nikad neću prihvatiti certifikati ako nije iz nekog poznatog izvora. Isto tako znam puno informatički obrazovanih ljudi koji isto tako nebi prihvatili. Ako ćeš ti platiti za certifikat nema problema. Evo jedan koji bi prihvatio:
http://www.verisign.com/ssl/buy-ssl-cer ... index.html
a kako ces, na primjer, pristupit svom novom ruteru preko httpsa?
argument kako ti znas puno ljudi koji bi, ili nebi, nesto je u potpunosti besmislen.
eto, i ja znam puno ljudi koji prihvacaju takve certifikate, a jesu informaticki
obrazovani, i to znatno.
sto tocno gubis ako prihvatis jedan takav cerifikat za ovaj, ili neki drugi, forum?
bojis se da netko ne bi vidio tvoje podatke koje saljes? kreditnu karticu?
da ne pristupas serveru za koji mislis da pristupas?
pa ti ovaj forum ne koristis za takve stvari. uostalom, zar i vec sada
ne saljes podatke kao plain text?
