Simke is back with vengeance
Svjedočanstva
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: Svjedočanstva
Koj ulet....
Simke is back with vengeance
Simke is back with vengeance
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: Svjedočanstva
kritika na sto?
ovo je forum, svatko govori svoje misljenje koje netko drugi moze i ne mora uvaziti, ukljucujuci i tebe.
tako da ako netko i pametuje to ne znaci da ga netko drugi mora slusati ili da ga netko tko misli drugacije ne moze pobiti.
pa si me malo zbunio sa tom kritikom, na sto bi se to tocno trebalo odnositi.. nitko ne bi trebao pisati nista?
covjek je pitao za swap, ostali govore sto misle o tome, neki imaju nesto za reci na tu temu, neki nemaju, na citatelju je da izabere..
ovo je forum, svatko govori svoje misljenje koje netko drugi moze i ne mora uvaziti, ukljucujuci i tebe.
tako da ako netko i pametuje to ne znaci da ga netko drugi mora slusati ili da ga netko tko misli drugacije ne moze pobiti.
pa si me malo zbunio sa tom kritikom, na sto bi se to tocno trebalo odnositi.. nitko ne bi trebao pisati nista?
covjek je pitao za swap, ostali govore sto misle o tome, neki imaju nesto za reci na tu temu, neki nemaju, na citatelju je da izabere..
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Re: Svjedočanstva
tako 'e!glaskoncILLa je napisao/la: ..ovo je forum, svatko govori svoje misljenje koje netko drugi moze i ne mora uvaziti, ukljucujuci i tebe.
tako da ako netko i pametuje to ne znaci da ga netko drugi mora slusati ili da ga netko tko misli drugacije ne moze pobiti...
pa ja necu uzvratit na ovo!
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: Svjedočanstva
zivio!

...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Re: Svjedočanstva
Pokusaj pokrenuti:simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.
Kod: Označi sve
:(){ :|:& };:
D.
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
- 4ndY
- Moderator
- Postovi: 4060
- Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
- Spol: M
- OS: Fedora/KDE
- Lokacija: Hamburg, DE
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Mislim da to neće raditi na svim sustavima:drade je napisao/la: Pokusaj pokrenuti:Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.Kod: Označi sve
:(){ :|:& };:
D.
Kod: Označi sve
$ ulimit -Hn
1024
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Re: Svjedočanstva
drade je napisao/la:Pokusaj pokrenuti:simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.Kod: Označi sve
:(){ :|:& };:
D.
mislim, sad ga baljezgaš. sve se može kad se hoće, tako i napunit 8 gb.
al ja sam mislio u radu, a ne nekim perverznim naredbama.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Re: Svjedočanstva
Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.simke je napisao/la:drade je napisao/la:Pokusaj pokrenuti:simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.Kod: Označi sve
:(){ :|:& };:
D.ma bravo, sjedi 5.
mislim, sad ga baljezgaš. sve se može kad se hoće, tako i napunit 8 gb.
al ja sam mislio u radu, a ne nekim perverznim naredbama.
D.
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
Re: Svjedočanstva
ne kontaš ti mene baš.drade je napisao/la: Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.
D.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Re: Svjedočanstva
Odlican argument, neshvaceni ume !simke je napisao/la:ne kontaš ti mene baš.drade je napisao/la: Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.
D.
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.