Svjedočanstva

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Avatar
madone
Postovi: 1594
Pridružen/a: 09 srp 2008, 09:49
Spol: M
OS: Debian
Lokacija: Zagreb

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la madone »

Koj ulet....
Simke is back with vengeance :D
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la glaskoncILLa »

kritika na sto?

ovo je forum, svatko govori svoje misljenje koje netko drugi moze i ne mora uvaziti, ukljucujuci i tebe.
tako da ako netko i pametuje to ne znaci da ga netko drugi mora slusati ili da ga netko tko misli drugacije ne moze pobiti.

pa si me malo zbunio sa tom kritikom, na sto bi se to tocno trebalo odnositi.. nitko ne bi trebao pisati nista? :)
covjek je pitao za swap, ostali govore sto misle o tome, neki imaju nesto za reci na tu temu, neki nemaju, na citatelju je da izabere..
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la simke »

glaskoncILLa je napisao/la: ..ovo je forum, svatko govori svoje misljenje koje netko drugi moze i ne mora uvaziti, ukljucujuci i tebe.
tako da ako netko i pametuje to ne znaci da ga netko drugi mora slusati ili da ga netko tko misli drugacije ne moze pobiti...
tako 'e!

pa ja necu uzvratit na ovo! :D
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la glaskoncILLa »

zivio! spivo :)
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
Avatar
drade
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 svi 2010, 07:57
OS: linux

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la drade »

simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.
Pokusaj pokrenuti:

Kod: Označi sve

:(){ :|:& };:
Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.

D.
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
Avatar
4ndY
Moderator
Postovi: 4060
Pridružen/a: 15 svi 2008, 18:05
Spol: M
OS: Fedora/KDE
Lokacija: Hamburg, DE
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la 4ndY »

drade je napisao/la: Pokusaj pokrenuti:

Kod: Označi sve

:(){ :|:& };:
Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.

D.
Mislim da to neće raditi na svim sustavima:

Kod: Označi sve

$ ulimit -Hn
1024
(Fedora)
A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la simke »

drade je napisao/la:
simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.
Pokusaj pokrenuti:

Kod: Označi sve

:(){ :|:& };:
Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.

D.
:bravo ma bravo, sjedi 5.

mislim, sad ga baljezgaš. sve se može kad se hoće, tako i napunit 8 gb.

al ja sam mislio u radu, a ne nekim perverznim naredbama.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
drade
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 svi 2010, 07:57
OS: linux

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la drade »

simke je napisao/la:
drade je napisao/la:
simke je napisao/la: aj napuni 8 gb rama,možei 4 gb, pa postaj skrinšut.
Pokusaj pokrenuti:

Kod: Označi sve

:(){ :|:& };:
Copy/Paste gore naveden code par puta (za pocetak probaj 5 puta, za pojacan efekt) u shell pa pricekaj par minuta.

D.
:bravo ma bravo, sjedi 5.

mislim, sad ga baljezgaš. sve se može kad se hoće, tako i napunit 8 gb.

al ja sam mislio u radu, a ne nekim perverznim naredbama.
Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.

D.
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
Avatar
simke
Postovi: 1410
Pridružen/a: 31 sij 2009, 23:37
OS: arch | 7
Lokacija: rijeka
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la simke »

drade je napisao/la: Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.

D.
ne kontaš ti mene baš.
I'm a Paladin with 18 charisma and 97 hit points. I can use my helm of disintegration and do one D4 damage as my half-elf mage wields his plus-five holy avenger.
Avatar
drade
Postovi: 910
Pridružen/a: 12 svi 2010, 07:57
OS: linux

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la drade »

simke je napisao/la:
drade je napisao/la: Oprosti, no sam sebi proturijecis. Ako nista drugo, barem nemoj biti dvolican u iskazima te se probaj drzati onoga sto si sam napisao, a sto sam ja citirao odgovarajuci na tvoj post. Koristeci tvoju manjkavu analogiju, za normalan rad na racunalu ti niti ne treba 4+GB memorije.

D.
ne kontaš ti mene baš.
Odlican argument, neshvaceni ume !
When you're a kid and you wanna go "Weee !", but you ain't got drugs yet ... You hold out for your life, hold on to your little GONADS ... and STRIFE.
Odgovori