Svjedočanstva

Razne diskusije o Linuxu, neovisno o distribuciji.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Lutherus

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Lutherus »

glaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo.. :)
točno to kaže frend koj je hagriženi gentooovac ruga_se
Avatar
PsyTrance
Postovi: 244
Pridružen/a: 10 sij 2010, 12:27
Spol: M
OS: Arch
Lokacija: 127.0.0.1

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la PsyTrance »

Mi smo budale.

(naaat :D)
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
Većina ljudi zna samo gdje je ikona od Interneta, gdje ona za pisanje i kako se upale igrice.
Neki od njih znaju i ugasiti konpjuter bez da iščupaju kabel iz zida.
Kako je nekima lijepo u životu ...
Lutherus

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Lutherus »

http://www.youtube.com/watch?v=arcJksDg ... re=related


EDIT

svatko je popil svoju pililu,odličil se za stvarnost koju želi
Avatar
Grof
Site Admin
Postovi: 9954
Pridružen/a: 04 pro 2007, 08:00
Lokacija: Zagreb

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Grof »

Suko je napisao/la:Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
Ne znam kaj je samnom, ali s mojima kantama je sve uredu od kako su na Linuxu :D
Avatar
Suko
Site Admin
Postovi: 16079
Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
Spol: M
OS: Mint 17 Cinnamon
Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la Suko »

Kad su nam drage te kante, pa ne želimo da se previše pate. :)
gentaurit
Postovi: 33
Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
Spol: Ž
OS: OpenSUSE 11.2
Lokacija: ZG
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la gentaurit »

glaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo.. :)
Ok. Ok. Hvala na ridajrektu = gilti :P :F
Di da ti se potpišem? :)
gentaurit
Postovi: 33
Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
Spol: Ž
OS: OpenSUSE 11.2
Lokacija: ZG
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la gentaurit »

Grof je napisao/la:
Suko je napisao/la:Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
Ne znam kaj je samnom, ali s mojima kantama je sve uredu od kako su na Linuxu :D
Isto mi je. Grofe, daš mi pokoji razlog da se prebacim na KDE? (ili još neki od tvojih posting linkova :), ako ti se neda pisat). Kolko vidim ti furaš na tom dekstopu. Ja se nikak odljepit od Gnomea. Ko da ću sve na svijetu izgubit ako napravim switch na KDE :D

pozzy
Avatar
glaskoncILLa
Postovi: 5678
Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la glaskoncILLa »

gentaurit je napisao/la:Grofe, daš mi pokoji razlog da se prebacim na KDE?
recimo latentna si windows 7 korisnica, to je dobar razlog.. :D

prije nego se kdeasi obruse, ovo nije jos jedan kde vs gnome topc, samo zezanje.. :)

gentaurit je napisao/la:
glaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo.. :)
Ok. Ok. Hvala na ridajrektu = gilti :P :F
Di da ti se potpišem? :)
u spomenar.. :)

zasto ne spavam, sutra cu opet rakuniti..
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
gentaurit
Postovi: 33
Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
Spol: Ž
OS: OpenSUSE 11.2
Lokacija: ZG
Kontakt:

Re: Svjedočanstva

Post Postao/la gentaurit »

glaskoncILLa je napisao/la: recimo latentna si windows 7 korisnica, to je dobar razlog.. :D

prije nego se kdeasi obruse, ovo nije jos jedan kde vs gnome topc, samo zezanje.. :)

u spomenar.. :)

zasto ne spavam, sutra cu opet rakuniti..
latentna w7 rotfl
odustala sam od M$ kad je fista izašla. Na OSXu sam i od nedavno na Linuxu. Pa viš koliko u 3. dana ludim, sve mi se ispomiješalo :D
Ok. Ok. nećem revo. ovdje zekica samo, sorry na offtopsu, Grof me op-op-čini-o.

daj spomenar :D

meni se ne spava, sutra/hmmhkhm će me opet pitat zašto ne nosi vodootpornu maskaru :lol:
Odgovori