točno to kaže frend koj je hagriženi gentooovacglaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo..
Svjedočanstva
Moderator/ica: Moderatori/ce
-
Lutherus
Re: Svjedočanstva
Re: Svjedočanstva
Mi smo budale.
(naaat
)
(naaat
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Svjedočanstva
Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
Većina ljudi zna samo gdje je ikona od Interneta, gdje ona za pisanje i kako se upale igrice.
Neki od njih znaju i ugasiti konpjuter bez da iščupaju kabel iz zida.
Kako je nekima lijepo u životu ...
Većina ljudi zna samo gdje je ikona od Interneta, gdje ona za pisanje i kako se upale igrice.
Neki od njih znaju i ugasiti konpjuter bez da iščupaju kabel iz zida.
Kako je nekima lijepo u životu ...
-
Lutherus
Re: Svjedočanstva
http://www.youtube.com/watch?v=arcJksDg ... re=related
EDIT
svatko je popil svoju pililu,odličil se za stvarnost koju želi
EDIT
svatko je popil svoju pililu,odličil se za stvarnost koju želi
Re: Svjedočanstva
Ne znam kaj je samnom, ali s mojima kantama je sve uredu od kako su na LinuxuSuko je napisao/la:Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: Svjedočanstva
Kad su nam drage te kante, pa ne želimo da se previše pate. 
-
gentaurit
- Postovi: 33
- Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
- Spol: Ž
- OS: OpenSUSE 11.2
- Lokacija: ZG
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Ok. Ok. Hvala na ridajrektu = giltiglaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo..
Di da ti se potpišem?
-
gentaurit
- Postovi: 33
- Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
- Spol: Ž
- OS: OpenSUSE 11.2
- Lokacija: ZG
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
Isto mi je. Grofe, daš mi pokoji razlog da se prebacim na KDE? (ili još neki od tvojih posting linkovaGrof je napisao/la:Ne znam kaj je samnom, ali s mojima kantama je sve uredu od kako su na LinuxuSuko je napisao/la:Kako god da se uzme, nešto sigurno nije u redu s nama.
pozzy
- glaskoncILLa
- Postovi: 5678
- Pridružen/a: 28 vel 2009, 16:36
Re: Svjedočanstva
recimo latentna si windows 7 korisnica, to je dobar razlog..gentaurit je napisao/la:Grofe, daš mi pokoji razlog da se prebacim na KDE?
prije nego se kdeasi obruse, ovo nije jos jedan kde vs gnome topc, samo zezanje..
u spomenar..gentaurit je napisao/la:Ok. Ok. Hvala na ridajrektu = giltiglaskoncILLa je napisao/la:mazohisti smo..:F
Di da ti se potpišem?
zasto ne spavam, sutra cu opet rakuniti..
...."Have you mooed today?"...
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
..It’s that time of the decade: I’m reinstalling Debian..
-
gentaurit
- Postovi: 33
- Pridružen/a: 28 lip 2010, 04:31
- Spol: Ž
- OS: OpenSUSE 11.2
- Lokacija: ZG
- Kontakt:
Re: Svjedočanstva
latentna w7 rotflglaskoncILLa je napisao/la: recimo latentna si windows 7 korisnica, to je dobar razlog..![]()
prije nego se kdeasi obruse, ovo nije jos jedan kde vs gnome topc, samo zezanje..
u spomenar..![]()
zasto ne spavam, sutra cu opet rakuniti..
odustala sam od M$ kad je fista izašla. Na OSXu sam i od nedavno na Linuxu. Pa viš koliko u 3. dana ludim, sve mi se ispomiješalo
Ok. Ok. nećem revo. ovdje zekica samo, sorry na offtopsu, Grof me op-op-čini-o.
daj spomenar
meni se ne spava, sutra/hmmhkhm će me opet pitat zašto ne nosi vodootpornu maskaru