Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Teme vezane za GNOME grafičko okruženje.

Moderator/ica: Moderatori/ce

Odgovori
Avatar
pingu
Postovi: 1481
Pridružen/a: 07 kol 2009, 10:38

Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la pingu »

Slažem se sa izrečenim.
Osim što KDE smatram najružnijim klonom Windowsa i općenito desktop environmenta ikada viđenim na GNU/Linuxu.
csx

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la csx »

pingu je napisao/la:Slažem se sa izrečenim.
Osim što KDE smatram najružnijim klonom Windowsa i općenito desktop environmenta ikada viđenim na GNU/Linuxu.

koju ti dioptriju furaš? :nee
Lutherus

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la Lutherus »

@ csx
ni ja se ne mogu oduprijeti dojmu da kde strahovito podsjeća na windows aero.možda zbog svih onih bling bling efekata?ko bi to znal

@pingu
onda još nisi vidjel icewm sa novim službenim temama
csx

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la csx »

da nije obrnuto :bleh
Lutherus

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la Lutherus »

utjeha kde korisnika
Avatar
jjj
Postovi: 1451
Pridružen/a: 04 lip 2009, 00:46
OS: Nepu Yvahk
Lokacija: Classyfied

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la jjj »

Nisam koristio nijedno od ta dva sučelja, no kada bih bio zainteresirani korisnik koji traži usporedbu, vjerojatno mi optužbe za kopiranje ne bi puno značile (jer ni Gnome Shell baš vrhunac originalnosti), a ono o krađi je na razini klevete (jednako tako si mogao napisati: "a i upitno je nije li Shuttleworth zapravo zaradio svoje bogatstvo prodajući djecu u roblje").
Avatar
domi
Postovi: 4473
Pridružen/a: 28 ruj 2009, 07:04
Spol: M
OS: Mint xfc
Lokacija: Kastav-Rijeka

Re: Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la domi »

pingu je napisao/la: Osim što KDE smatram najružnijim klonom Windowsa i općenito desktop environmenta ikada viđenim na GNU/Linuxu.
Mislio sam nešto napisati ali sam odustao :D
zole052 je napisao/la
i google vjerojatno zna i koliko im je piso dugacak a smeta ih ubuntu spyware :lulz
Avatar
DoDo
Postovi: 1559
Pridružen/a: 23 sij 2008, 11:51
Spol: M
OS: GNOME 3
Lokacija: ~/Croatia/Zagorje/Radoboj

Re:Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la DoDo »

odin je napisao/la: Unity je Cannonicalov partizanski napad na desktop te je sa Ubuntu 11.04 jednostavno nametnut kao nativno sučelje.
rofl rofl :mrgreen:
:mrgreen: Smile! It makes people wonder what you're thinking about... :mrgreen:
I am NaN, I am a free man!
Započnite svoje Linux iskustvo na http://wiki.open.hr
Lutherus

Re: [Draft] Gnome Shell vs Unity; mišljenje forumaša

Post Postao/la Lutherus »

to je istina.kaj tu smješno?
Lutherus

Re: Gnome Shell vs Unity: Mišljenje forumaša

Post Postao/la Lutherus »

Kaj?Već je objavljeno?
Odgovori