[ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Moderator/ica: Moderatori/ce
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
mislim da bi on jako dobro prošao na anketi: "koji softver brišete odmah nakon friške instalacije?" 
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Nekad je bio dobar.
Is Linux About Choice? || Pulsir - awesome blogging siteLutherus je napisao/la:Ne postoje linuksi, postoji samo Linux i on je jedan i on je kernel.
iv@n je napisao/la:Divide et impera i kako se kaže na latinskom da je ljudska glupost neuništiva.
- jurastublic
- Postovi: 1907
- Pridružen/a: 16 tra 2011, 08:34
- Spol: M
- OS: Mint 10 LXDE itd...
- Lokacija: i grupa Film
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Mail mi je integriran u Operu i to inače koristim, a samostalni klijent mi je Claws, to jako rijetko.
OT, da ne zaboravimo stari dobri Usenet, za to koristim Pan.
OT, da ne zaboravimo stari dobri Usenet, za to koristim Pan.
- audiosl4ve
- Postovi: 729
- Pridružen/a: 16 pro 2013, 22:51
- Spol: M
- OS: CachyOS
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
samo broswing pregledavam mailove. Nemam potrebu za nista vecim jer ovak i onak saljem ih svake prijestupne. I naravno imam podeseno na mobu da mi dolaze ali to mi sluzi eto tek toliko samo 
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Thunderbird na desktopu. K-9 na telefonu.
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.stefan je napisao/la:2014. je.... E-mail još nije umro.
Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.
Thunder
- Suko
- Site Admin
- Postovi: 16079
- Pridružen/a: 03 tra 2008, 18:09
- Spol: M
- OS: Mint 17 Cinnamon
- Lokacija: Svugdi me ima. Slavonija uglavnom.
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Kako to mislite da mail samo sto nije umro? Pa di bi umro?
Meni je to jos uvijek jedan od glavnih ozbiljnijih nacina komunikacije. Uz telefoniranje.
Jel vi kazete svom kolegi iz druge ustanove:"Posalji mi predracun na Fejs."? Ili:"Potvrdi ucestvovanje preko Vibera."? "Skajpati cemo ti nalaze"
Nakon sto je faks uglavnom velikim djelom izumro, mail je preuzeo vecim dijelom njigovu ulogu.
Kakvom se vi to modernom komunikacijom sluzite kad komunicirate s poslovnim kolegama? (A da nije telefon)
Meni je to jos uvijek jedan od glavnih ozbiljnijih nacina komunikacije. Uz telefoniranje.
Jel vi kazete svom kolegi iz druge ustanove:"Posalji mi predracun na Fejs."? Ili:"Potvrdi ucestvovanje preko Vibera."? "Skajpati cemo ti nalaze"
Nakon sto je faks uglavnom velikim djelom izumro, mail je preuzeo vecim dijelom njigovu ulogu.
Kakvom se vi to modernom komunikacijom sluzite kad komunicirate s poslovnim kolegama? (A da nije telefon)
- nicky
- Site Admin
- Postovi: 2074
- Pridružen/a: 07 pro 2007, 16:30
- Spol: Ž
- OS: ubuntu 12.04
- Lokacija: Zagreb
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Zašto misliš da email ne štiti privatnost?madone je napisao/la: Ja bi dodao, na žalost e-mail još nije umro.
Stvarno je došlo vrijeme za neki novi standard komuniciranja koji će puno bolje zaštititi privatnost.
Thunder
Send from my Nokia 3110 using two fingers
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Komunikacija nije zaštićena i omogućava zloupotrebu.
Jednostavno ta tehnologija je zastarjela jer je nastala kada ljudi nisu razmišljali o sigurnosti.
https://luxsci.com/blog/the-case-for-em ... urity.html
Jednostavno ta tehnologija je zastarjela jer je nastala kada ljudi nisu razmišljali o sigurnosti.
https://luxsci.com/blog/the-case-for-em ... urity.html
Re: [ANKETA, travanj 2014.] Koji e-mail klijent koristite?
Thunderbird najviše i pored toga web appovi za nekoliko mail accountova...
per aspera ad astra iliti kroz gužvu do šanka...
In a world without walls and fences who needs Windows and Gates?
In a world without walls and fences who needs Windows and Gates?