[RIJEŠENO] HP DeskJet 1125c i LMDE
Moderator/ica: Moderatori/ce
- laufer84
- Postovi: 98
- Pridružen/a: 26 vel 2011, 16:52
- Spol: M
- OS: LMDE 6 Faye
- Lokacija: Ahrbrück,DE
- Kontakt:
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE
apt-get install ddm 
HP Pavilion 15
Intel core i5 8GB
Nvidia geforce MX150 2gb
Intel HD graphics 8GB
SSD 250 GB
HD 1 TB
LMDE 64 bit
Intel core i5 8GB
Nvidia geforce MX150 2gb
Intel HD graphics 8GB
SSD 250 GB
HD 1 TB
LMDE 64 bit
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE
ddm is already the newest version 
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE
OK, da rezimiramo: mislim da smo isprobali sve racionalno i ovaj printer neće proraditi s postojećom verzijom LMDE. Možda nešto sami zakrpe u repozitorijima, jer su me upozorili na svojim stranicama da je u pitanju poznati problem (known issue). U međuvremenu, kad poželim printati, aktiviram Debian Squeeze uživo s DVD-a. Na njemu, kako sam pisao, normalno radi. Valjda je ipak u pitanju malo prestari hardware. 
- dinosb
- Postovi: 308
- Pridružen/a: 12 lip 2011, 21:52
- Spol: M
- OS: Debian Xfce
- Lokacija: Slavonski Brod
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE
Vjerujem da će se stvar popraviti ulaskom Wheezyja u stable branch. LMDE će tada biti apdejtan i vjerujem da će se bug popraviti.rudar je napisao/la:OK, da rezimiramo: mislim da smo isprobali sve racionalno i ovaj printer neće proraditi s postojećom verzijom LMDE. Možda nešto sami zakrpe u repozitorijima, jer su me upozorili na svojim stranicama da je u pitanju poznati problem (known issue). U međuvremenu, kad poželim printati, aktiviram Debian Squeeze uživo s DVD-a. Na njemu, kako sam pisao, normalno radi. Valjda je ipak u pitanju malo prestari hardware.
Izdrži još malo
Emotion 98.3 je napisao/la:Some people call the radio station and say "Fernando, are you bilingual?" I said I try anything once.
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE
Malo me, istina, gnjavi, ali nije preveliki problem
. Glavno da može raditi barem na jedan način. Međutim, čudne su te priče s nadogradnjama: sa starijom verzijom softvera fino radi, a s nadogradnjom ne. Zato me pomalo strah da iduća nadogradnja ne zezne nešto drugo. Ali, i to je valjda jedan od izazova Linux svijeta 
U stvari, najradije bih na to računalo instalirao čisti Debian, ali Squeeze gotovo uopće nije mogao ostvariti bežičnu internet vezu (teškom mukom bih stigao i do početne stranice www.debian.org, a kamoli do LZS!). Nažalost, žica mi nije moguća zbog drugih razloga. Čekam da Wheezy postane ne samo stabilan, nego i da dobije Live verziju, pa ću provjeriti kako se ponaša. Ako legne i stari printer i bežični internet, onda će tu Wheezy zamijeniti LMDE. Strpljenja
U stvari, najradije bih na to računalo instalirao čisti Debian, ali Squeeze gotovo uopće nije mogao ostvariti bežičnu internet vezu (teškom mukom bih stigao i do početne stranice www.debian.org, a kamoli do LZS!). Nažalost, žica mi nije moguća zbog drugih razloga. Čekam da Wheezy postane ne samo stabilan, nego i da dobije Live verziju, pa ću provjeriti kako se ponaša. Ako legne i stari printer i bežični internet, onda će tu Wheezy zamijeniti LMDE. Strpljenja
Re: HP DeskJet 1125c i LMDE [RIJEŠENO]
Poslije nekoliko mjeseci traganja napokon sam našao rješenje za svoj stari printer. Sve je potanko objašnjeno ovdje: http://forums.linuxmint.com/viewtopic.p ... 1&t=128802
Kvaka je bila u brisanju i ponovnoj instalaciji libgs9, pa je sve riješeno u terminalu sa
sudo apt-get install --reinstall libgs9
Hvala svima na pomoći i zanimanju
Kvaka je bila u brisanju i ponovnoj instalaciji libgs9, pa je sve riješeno u terminalu sa
sudo apt-get install --reinstall libgs9
Hvala svima na pomoći i zanimanju